Jump to content



Help για αγορά οθόνης για Gaming με 200 Euro


Recommended Posts

11 hours ago, edward said:

https://www.skroutz.gr/s/12980974/HP-Omen-25.html

 

η δική μου.εκπληκτικά χρώματα ξεκούραστη,με ένα μικρό color banding σε κάποια σκοτεινά cut scenes στα games.

https://www.skroutz.gr/s/16210265/AOC-C24G1.html Βρήκα αυτήν έχει ίδια specs  καλή είναι? Δεν είναι κακή αυτή που έχεις άπλα το μόνο που δεν με τραβάει είναι το stand που είναι μικρό, είναι adjustable το ύψος?

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος DarthRik έγραψε:

είναι adjustable το ύψος?

δεν αλλάζει το ύψος,εγώ προσάρμοσα το κάθισμα και έχω ψηλό γραφείο.την AOC δεν την ξέρω για να πω γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, edward said:

δεν αλλάζει το ύψος,εγώ προσάρμοσα το κάθισμα και έχω ψηλό γραφείο.την AOC δεν την ξέρω για να πω γνώμη.

Έχω χαμηλό γραφείο σχετικά και θέλω να κάνει adjust πιστεύεις είναι καλή αυτί που έστειλα?

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος DarthRik έγραψε:

Έχω χαμηλό γραφείο σχετικά και θέλω να κάνει adjust πιστεύεις είναι καλή αυτί που έστειλα?

 

Αφού το budget είναι στα 250 δες και MSI,LG,ASUS.Έχεις επιλογές.Κοίτα specs και σύγκρινε.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, edward said:

Αφού το budget είναι στα 250 δες και MSI,LG,ASUS.Έχεις επιλογές.Κοίτα specs και σύγκρινε.

200 είναι το budget μου, μέχρι στιγμής έχω βρει μόνο την AOC 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος DarthRik έγραψε:

200 είναι το budget μου, μέχρι στιγμής έχω βρει μόνο την AOC 

 

Ωπ,λάθος ναι.Είσαι σε περιορισμένο budget αυτή είναι καλή.Αν δεν έχει άλλος κάποια ιδέα σ'αυτά τα λεφτά,χτύπα τη.

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος DarthRik έγραψε:

https://www.skroutz.gr/s/16210265/AOC-C24G1.html Βρήκα αυτήν έχει ίδια specs  καλή είναι? Δεν είναι κακή αυτή που έχεις άπλα το μόνο που δεν με τραβάει είναι το stand που είναι μικρό, είναι adjustable το ύψος?

 

Εδώ φαίνεται ότι η AOC C24G1 είναι:

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν την έχω στην κατοχή μου και ούτε την έχω δει κάπου.

Αν δεν υπάρχει κάποιος που να την έχει στην κατοχή του, μόνο από τα reviews μπορείς να πάρεις μια ιδέα.

 

Υπόψιν είναι λίγο κυρτή( δεν είναι κακό αυτό), στο λέω όμως σε περίπτωση που δεν το πρόσεξες.

 

AOC C24G1

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, p55 said:

Εγώ δεν την έχω στην κατοχή μου και ούτε την έχω δει κάπου.

Αν δεν υπάρχει κάποιος που να την έχει στην κατοχή του, μόνο από τα reviews μπορείς να πάρεις μια ιδέα.

 

Υπόψιν είναι λίγο κυρτή( δεν είναι κακό αυτό), στο λέω όμως σε περίπτωση που δεν το πρόσεξες.

 

AOC C24G1

Ναι το ξέρω ότι είναι curved μαρέσει ? Να βρω κάποιον που την έχει λίγο hard xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.