Jump to content



CSL Elite(Fanatec) +GT Line(NL Racing) γνώμες!?


Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλους...
Μαζί με το PS5 λεώ να κάνω ενα entry level sim setup με περιορισμένο  χώρο και το κάθισμα να είναι foldable.
Σκέφτομαι να πάρω τα εξής...
CSL Elite+ Load Cell.

Εαν κάποιος εχει να προτίνει κάτι το ίδιο καλό-κακό με λιγότερα χρήματα...Παρακαλώ! Αλλα καμία πρόταση με ουτε 1 ευρο περισσότερο γιατι και πάλι μου κάθεται πολύ βαρύ το 700άρι.
Με το ψάξιμο που έκανα θεωρώ οτι 1 κατηγορία κάτω είναι η T300RS της Thrustmaster σαν πιο φτηνή επιλογή και αν αποφασίσω οτι τα 700euro της fanatec δεν μπορώ να τα δώσω θα πάω σε αυτή. 
Οποιος εχει να προτίνει κάτι διαφορετικό παρακαλώ ρίχτε το στο "τραπέζι".

Η βασική μου ερώτηση είναι...
Θα εχω ΠΟΛΥ κραδασμό με το Gt Lite(next level racing) + CSL Elite?

Ενας γνωστός που εχει CSL με το Revolution της playseat μου λεει οτι κουνιέται πολύ η τιμονιέρα..

Σαν επιλογή εχω και το Challenge της Playseat αλλα μαλλον είναι ακόμα πιο "παρτάλι" απο το GtLine της Next Level.

Εαν έχει-δίνει κάποιος και μεταχειρισμένο CSL σε πολύ καλή κατάσταση...Give me a hit!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την Challenger τελικά διότι με 4 βίδες αλεν γίνεται η μισή και χωράει στην ντουλάπα που θέλω.
Θα ξεκινήσω στην αρχή στο PC μιας και δεν μπόρεσα να βρω PS5.
Σε καμια εβδομάδα θα έχω και την fanatec που πήρα στην Black Friday!

Μπορείτε να κλείσετε το topic
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.