Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Με ενφιαφέρει. Φυσικά αν δεν τον θέλει κάποιος άλλος μιας και έχω εκδηλώσει ενδιαφέρον και για μια Jetway μητρική πιο πάνω που μου χρειάζεται εξίσου.

Φιλικά,

Σου στέλνω pm.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ακομα ενα FLOPPY DISK DRIVE μαυρο (καινουριο) με καλωδιο συνδεσης της thermaltake και 10 δισκετες EMTEC.

Τα ειχα αγορασει προκειμενου να κανω bios update σε μια πολυ παλια μητρικη οποτε ειπα να τα δωσω εδω μηπως τα χρειαζεται καποιος για παρομοιο λογο.

Έγινε επεξεργασία από argy1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1. Intracom JetSpeed 500

Δοκιμάστηκε και είναι λειτουργικό. Έχει το τελευταίο firmware. Τα χαρακτηριστικά του φαίνονται στο εγχειρίδιο που μπορείτε να κατεβάσετε από το link που έδωσα πιο πάνω.

2. Intracom JetSpeed 520

Δοκιμάστηκε και είναι λειτουργικό. Έχει το τελευταίο firmware. Τα χαρακτηριστικά του φαίνονται στο εγχειρίδιο που μπορείτε να κατεβάσετε από το link που έδωσα πιο πάνω.

3. Intracom NetMod v4

Δεν δοκιμάστηκε καθώς δεν έχω γραμμή ISDN. Μπήκε στο ρεύμα όμως και άναψε το λαμπάκι του.

4. Intracom JetSpeed 520+

ΔΕΝ είναι λειτουργικό. Δίνεται για πειραματισμούς/διακόσμηση (; )

Θα προτιμούσα να χαριστούν σε άτομα που θα τα χρησιμοποιήσουν για τη χρήση που κατασκευάστηκαν και μπορούν να έρθουν στο σταθμό Δουκίσσης Πλακεντίας να παραλάβουν (ή στο Σταυρό Αγίας Παρασκευής).

Έχουν μπει και σε άλλα forums μπας και τα θέλει κανείς.

ΥΓ> Να ζητήσω συγνώμη προκαταβολικά σε όποιους τα ονόματα των παραπάνω modems επανέφεραν οδυνηρές αναμνήσεις. ;-P

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ακομα ενα FLOPPY DISK DRIVE μαυρο (καινουριο) με καλωδιο συνδεσης της thermaltake και 10 δισκετες EMTEC.

.

φιλε χρειαζομαι οπωσδηποτε τις δισκετες, σου στελνω pm

Link to comment
Share on other sites

Σου στέλνω pm.

Να ευχαριστήσω θερμότατα τον Άρη για τον επεξεργαστή και τις μνήμες που μου χάρισε αλλά και για την ευγένειά του.

Να είσαι καλά!

Έγινε επεξεργασία από Tankard
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται μπαταρία από HTC touch Diamong (p3700).

Έχω την αίσθηση ότι δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ γιατί τη βρήκα στο σακουλάκι της.

Αν υπάρχει κάποιος που τη χρειάζεται περνάει από Μοσχάτο και την παίρνει

Link to comment
Share on other sites

Χαριζoνται τα παρακατω stand για ηχεια, γιατι τελικα δεν κανουν για το νεο Project.

Creative MT-1200 Speaker Stands - Surround sound accessory for your 5.1 & 7.1 speaker systems

Ξαναλεω ΕΓΩ θα διαλεξω σε ποιον θα το δωσω βαση ¨παλαιοτητας" και κατα ποσο active ειναι ο χρηστης.

ΑΝ δεν σας αρεσει ο τροπος που το δινω, απλα μην ποσταρετε και προσπεραστε...

Link to comment
Share on other sites

Χαριζoνται τα παρακατω stand για ηχεια, γιατι τελικα δεν κανουν για το νεο Project.

Creative MT-1200 Speaker Stands - Surround sound accessory for your 5.1 & 7.1 speaker systems

Ξαναλεω ΕΓΩ θα διαλεξω σε ποιον θα το δωσω βαση ¨παλαιοτητας" και κατα ποσο active ειναι ο χρηστης.

ΑΝ δεν σας αρεσει ο τροπος που το δινω, απλα μην ποσταρετε και προσπεραστε...

Πιθανόν με ενδιαφέρουν αν κάνω πατέντα ώστε κάνουν για τα Logitech μου. Μη τα έχω στο πάτωμα...

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτα που μου εδωσες κανουν;

εδιτ:

Για να μην ειμαστε και αχαριστοι, ας τα παρει ο [MENTION=10170]swatoner[/MENTION], εγω πηρα τα ηχεια. Αν τελικα δεν του κανουν ξαναμιλαμε:p

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10170]swatoner[/MENTION] Ποια εχεις? Να δω καμια φωτο στο νετ μοας κ καταλαβω

[MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION] Τα πισω εκει τα ειχα, με πατεντουλα βεβαια. Αν δεν τα παρει ο αποπανω περνα.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζoνται τα παρακατω stand για ηχεια, γιατι τελικα δεν κανουν για το νεο Project.

Creative MT-1200 Speaker Stands - Surround sound accessory for your 5.1 & 7.1 speaker systems

Ξαναλεω ΕΓΩ θα διαλεξω σε ποιον θα το δωσω βαση ¨παλαιοτητας" και κατα ποσο active ειναι ο χρηστης.

ΑΝ δεν σας αρεσει ο τροπος που το δινω, απλα μην ποσταρετε και προσπεραστε...

Πόσο τα είχες πάρει αν επιτρέπεται; Από Ελλάδα; Και πόσο σταθερά ήταν στο μέγιστο ύψος, το οποίο ήταν; :rubik::thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION]

Logitech G51 έχω

Με μια πατεντούλα θα μπορέσω να τα βάλω. Αν θέλεις βέβαια να τα δώσεις αλλού εγώ δεν έχω πρόβλημα. Εσύ χαρίζεις, διαλέγεις που κλπ. Δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=124]NoDsl[/MENTION] Ελλαδα, Πλαισιο πριν απο 8-9 χρονια. Νομιζω 70-80€

[MENTION=10170]swatoner[/MENTION], λιγο που το ψαχουλεψα, δεν το βλεπω ευκολο. Εχουν ηλιθιο "κουμπωμα". Παρτα και αν δεις οτι δεν σου κανουν πασαρε τα στον Φανη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,ήρθε και η δική μου σειρά να δωρίσω κάτι σε κάποιον που ίσως το χρειάζεται!

Είναι ένας σκληρός δίσκος για την ακρίβεια αυτός εδώ

Western Digital 500GB WD5000AACS 00G8B1 DCM Hannntjman Warranty 4 17 2012 3540260014968 | eBay

Είναι σε άριστη....εξωτερική κατάσταση:banging::banging:

με άπειρα bad sectors και 11% life! Σε λιγάκι θα ποστάρω φοτο!

Βρίσκομαι Κρήτη-Ρέθυμνο εάν δεν βρεθεί κάποιο άτομο από εδώ ευχαρίστως να τον στείλω με μεταφορικά παραλήπτη!

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για τον σκληρό δισκο, αν μπορεις για τι ποσο μιλαμε για τα μεταφορικα :)[MENTION=22945]hAic[/MENTION] και πιστευω πως ηρθε και η δικια μου ωρα να χαρισω..;)

Λοιπον... Χαριζεται καρτα γραφικων Nvidia GForce 9800Gt ειναι overclocked απο μαμα.Την τελευταια φορα που την εβαλα σε ενα πισακι ανοιγε κανονικα απλα εβγαζε κατι κοκκινες και μπλε στηλες στην οθονη.Αν εχει καποιος ορεξη να την φτιαξει ή να πειραματιστει να μου μιλησει :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.