Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

3ος? ποτε προλαβαν!!? δε βλεπω αλλους πριν απο εμενα!! :confused:

Μάλλον αυτοι που είναι να το πάρουν το κουτί είναι νεοι στο φορουμ και δεν έγραψαν για ευνοητους λόγους στο θρεντ.

Link to comment
Share on other sites

3ος? ποτε προλαβαν!!? δε βλεπω αλλους πριν απο εμενα!! :confused:

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, το κουτί το είχα βάλει στην αρχή στις Πωλήσεις, αλλά επειδή δεν υπήρχε ενδιαφέρον έγραψα μέσα στο θέμα να μπει στο Χαρίζονται και απο κει το είδαν τα άλλα 2 παιδιά και μου έστειλαν π.μ.

Για να είμαι ειλικρινής δεν έλεγξα αν πληρούν τους κανόνες.

Link to comment
Share on other sites

Για την ευρυθμία του φάρουμ, πρεπει να τηρείται το παρακάτω.

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Οποτε πρωτα απ'ολα την προταιραιοτητα την εχει ο [MENTION=6617]HILL.K[/MENTION] και μετα όσοι ποσταρουν εδω και ειναι σύμφωνοι με τους κανονες !

Link to comment
Share on other sites

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, το κουτί το είχα βάλει στην αρχή στις Πωλήσεις, αλλά επειδή δεν υπήρχε ενδιαφέρον έγραψα μέσα στο θέμα να μπει στο Χαρίζονται και απο κει το είδαν τα άλλα 2 παιδιά και μου έστειλαν π.μ.

Για να είμαι ειλικρινής δεν έλεγξα αν πληρούν τους κανόνες.

Τσεκαρε το...!! Εγω δεν εχω προβλημα να μην παρω το κουτι,εσυ θα το δωσεις οπου θες...αλλα εχω προβλημα με το να μην τηρουνται καποιοι απλοι και λιγοι κανονες....

Link to comment
Share on other sites

Για την ευρυθμία του φάρουμ, πρεπει να τηρείται το παρακάτω.

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Οποτε πρωτα απ'ολα την προταιραιοτητα την εχει ο @HILL.K και μετα όσοι ποσταρουν εδω και ειναι σύμφωνοι με τους κανονες !

Το ένα μόνο άτομο πληρεί τους κανόνες, αλλά εκδήλωσε ενδιαφέρον μέσω π.μ.

Οπότε τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, κανείς δε θα σου βάλει μαχαίρι στο λαιμο για το που θα χαρίσεις τα πράγματά σου. Δεν είναι αγγελία πώλησης.

Απλα για να μην χάσουμε την μπάλα, καλό ειναι να κρατάμε μια προταιραιότητα...;)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται πολυμηχάνημα/fax HP PSC 2210 (χωρίς καλώδιο τροφοδοσίας & δεδομένων).

Το μηχάνημα είναι παγωμένο, ανάβει, αλλά δεν ανταποκρίνεται σε καμία λειτουργία ακόμα και μετά από hard reset.

Και επειδή δεν έχω καμία υπομονή να τα βάλω με αυτά τα μηχανήματα του διαόλου που έχουν δικό τους μυαλό και πεισμώνουν όποτε τους καπνίσει, ας πιάσει τόπο σε κάποιον που μπορεί να το συνεφέρει ή ως ανταλλακτικά.

Βρίσκομαι Πάτρα

Το χρειάζεται κάποιος για να μη πάει ανακύκλωση...; :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται πολυμηχάνημα HP Photosmart C4480.

Είχε πρόβλημα στην πλακέτα, και δεν εκτύπωνε. Επίσης λείπει η λωρίδα-οδηγός της κεφαλής εκτύπωσης που την ήθελα για ανταλλακτικό. Το σκάνερ του λειτουργεί κανονικά.

Εάν κάποιος το θέλει παραλαβή από Περιστέρι, και κατόπιν συνεννόησης από Π.Φάληρο.

Να προσθέσω ότι δεν έχει μελάνια μέσα.

Επίσης:

Χαρίζεται ασύρματο τηλέφωνο DORO 525 χρώματος ΡΟΖ (!!!!!).

Λειτουργεί κανονικά, απλά η ποιότητα λήψης του δεν είναι η καλύτερη.

Επαναλαμβάνω για παραλαβή, είτε Περιστέρι, μετρό Αγ. Αντώνιος, είτε Αττικό Νοσοκομείο, ή Π.Φάληρο κατόπιν συνεννόησης πάντα.

Δεν πρόκειται να πάω να παραδώσω αλλού, επειδή στο παρελθόν έχω τρέξει πολύ χωρίς να πάρω ούτε ένα ευχαριστώ για τα χιλιόμετρα και τις βενζίνες.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται το παρακάτω κουτί:

Thermaltake - U.S.A. - Mambo - VC2000BNS

Έχει χαλασμένο το μπροστινό πορτάκι και ένα κλιπάκι απο τις θέσεις των συσκευών. Επίσης έχω αφήσει ενα Dvd player πάνω. Μόνο Αθήνα για χέρι με χέρι.

Ενδιαφέρομαι για το κουτί (είχα στείλει pm όταν ανεφέρθηκε στην αγγελία) αν δεν προηγείται ο [MENTION=6617]HILL.K[/MENTION] λόγο του ότι πόσταρε πρώτος στο παρόν θέμα

Link to comment
Share on other sites

- UPDATE -

15. DreamBOX DM500s clone. Δουλευει άψογα. Θα δωθει με δικο μου firmware,

Περιοχες Πειραια η Γλυφαδα μονο. Οχι αποστολες σε επαρχια και φυσικα οσο πιο ενεργος χρηστης, τοσο

μεγαλυτερη και η προτεραιοτητα...

Δηλωνω ενδειαφερων (εαν δεν το παρουν οι προηγουμενοι.)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα παρακάτω:

PC PowerPad Pro

Ruby Orb Thermaltake CPU Cooler 775,AM2,939,754 (Πρέπει να τα έχω σχεδόν όλα τα bracket εκτός αν καταλάθος χάθηκε κάποιο)

USB Modem 56k Diamond Supra Max

Floppy Drive Samsung (Πρέπει να δουλεύει απ' όσο θυμάμαι)

CD-RW Teac CD-W58E

CD-RW Asus CD-S500/a

Thrustmaster Universal Challenge 5in1 V3 (Πλήρως λειτουργική)

Routers:

2x Thomson ST780 WL

Tilgin Vood AB 452w_A (Χωρίς μετασχηματιστή. Μπορεί και να το βρώ)

Και τα τρία είναι με firmware απο Vivodi. Αν θυμάμαι καλά δουλεύουν. Ανάβουν αλλά δε ξέρω κάτι παραπάνω και δεν έχω χρόνο να τα δοκιμάσω.

Παραλαβή απο Δυτική Αττική (Περιστέρι, Πετρούπολη κλπ) απογευματινές ώρες εκτός αν είναι τίποτα μικρό που μπορούμε να βρεθούμε και κέντρο πρωϊνές ώρες (Εξάρχεια, Ομόνοια κλπ)

20130210204505923.jpg

20130210204520131.jpg

20130210204529610.jpg

Έγινε επεξεργασία από swatoner
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.