Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

[MENTION=301]Jumex[/MENTION], μιας και δε βλέπω ενδιαφέρον άμεσο από κάποιον, να περάσω από το Κοπριτοεργαστήριο να το τσιμπήσω το πολυμηχάνημα HP?

Φίλε μου τελικά θα περάσεις να το πάρεις?

Link to comment
Share on other sites

παιδάκια...θα σας απογοητεύσω...η μητρική είναι με socket 370...συγγνώμη αλλά την είχα χωμένη πολύ καιρό στο κουτί της.

συγκεκριμένα είναi η

MSI Global ? Motherboard - MS-6309 V2.x ΠΟυ προφανώς φορούσε τον celeron που χαρίζω.

Να ευχαριστησω παρα πολυ τον φιλο tavliban για τα πραγματα, καθως και τα δωρακια! :clap::jump1:

Ολα δουλευουν οκ!

Link to comment
Share on other sites

:pleasantry:

...έλυωσα.

...να τονίσω επίσης ότι έχω ζητήσει τον 2.5άρη εξωτερικό "που θέλει τις σφαλιάρες του", όπως χαρακτηριστικά έγραψε ο rastafari που ton είχε βγάλει για χάρισμα, και μάλλον τα έχουμε βρει για τον "δαιδαλώδη" τρόπο που του περιέγραψα ώστε να τον έχω.

Έγινε επεξεργασία από washcloud
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για την άδεια του ESET Smart Security 5 από τον διαγωνισμό, ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Έχω ήδη antivirus, κρίμα είναι να πάει χαμένη. :happy:

Θα δοθεί προτεραιότητα σε παλαιότερα μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι σε δίλημμα τώρα γιατί γνωρίζομαι προσωπικά με τον [MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] και θα προτιμήσω να το δώσω σε εκείνον.

[MENTION=20150]budhas[/MENTION] συγνώμη φίλε μου, ζητάω την κατανόηση σου.

Link to comment
Share on other sites

well, αν είναι να σπας τα rules δεν έχω πρόβλημα να το πάρει ο φίλος ;)

...δεν σπάει πάντως κανέναν κανόνα. Απλά, ως θέμα τακτ, καλό θα ήταν να διευκρινίζει όποιος χαρίζει, εάν θα τηρήσει κάποια προτεραιότητα, και ποιού είδους θα είναι αυτή. Επίσης, το αν θα τηρήσει την κλασσική "χρονική προτεραιότητα" που δεν είναι κανόνας, αλλά "άγραφη...συνήθεια" (και προσδοκία από τους αιτούντες), είναι μεν δικό του θέμα....αλλά και πάλι για λόγους τακτ καλό θα ήταν να μην την "παραβιάζει" εκ των υστέρων...

(...σόρι που πετάχτηκα σαν την μπιπ, αλλά καλό είναι να υπάρχουν διευκρινήσεις, νομίζω)

Link to comment
Share on other sites

Μείναν τα παρακάτω. Θα τα κρατήσω και αυτήν την βδομάδα. Μετά πάνε ανακύκλωση.

PC PowerPad Pro

USB Modem 56k Diamond Supra Max

Floppy Drive Samsung

CD-RW Asus CD-S500/a

Thrustmaster Universal Challenge 5in1 V3 (Πλήρως λειτουργική) ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ (1.hAic , 2.Frostbyte)

Router Tilgin Vood AB 452w_A (Χωρίς μετασχηματιστή. Μπορεί και να το βρώ με firmware απο Vivodi)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.