Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

χαρίζεται θηκη σκληρου δισκου απο WD mybook, ειναι μονο η θηκη χωρις δισκο μέσα,χωρις καλωδια ρευματος κλπ κλπ δεν ξερω αν λειτουργει, δεν μπορω να τη δοκιμασω.

ειναι IDE

Έγινε επεξεργασία από HILL.K
Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται θηκη σκληρου δισκου απο WD mybook, ειναι μονο η θηκη χωρις δισκο μέσα, καλωδια ρευματος κλπ κλπ δεν ξερω αν λειτουργει, δεν μπορω να τη δοκιμασω.

τα καλωδια ρευματος υπαρχουν ?

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται θηκη σκληρου δισκου απο WD mybook, ειναι μονο η θηκη χωρις δισκο μέσα, καλωδια ρευματος κλπ κλπ δεν ξερω αν λειτουργει, δεν μπορω να τη δοκιμασω.

IDE είναι ή SATA; Αν είναι SATA με ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται θηκη σκληρου δισκου απο WD mybook, ειναι μονο η θηκη χωρις δισκο μέσα,χωρις καλωδια ρευματος κλπ κλπ δεν ξερω αν λειτουργει, δεν μπορω να τη δοκιμασω.

ειναι IDE

Αν είναι sata ενδιαφερομαι και εγώ.

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται θηκη σκληρου δισκου απο WD mybook, ειναι μονο η θηκη χωρις δισκο μέσα,χωρις καλωδια ρευματος κλπ κλπ δεν ξερω αν λειτουργει, δεν μπορω να τη δοκιμασω.

ειναι IDE

η θηκη υπαρχει ακομα και δουλευει κανονικα αφου δοκιμαστηκε...υποθετω τα παλικαρια που θελουν σατα δεν τους ενδιαφερει, το λεω για να κατσω το σκ να αποφασισω σε ποιον θα το δωσω!αλλιως οποιος ενδιαφερεται να το δηλωσει!

Link to comment
Share on other sites

1) CD Player Ricoh

2) USB Data Cable για Sharp-gx20,gx21,gx22,gx10i

Δεν ξερω αν λειτουργουν ή οχι και τι προβλημα μπορει να εχουν.

λογω προηγουμενων που μου τυχαν θα υπαρχει προτεραιοτητα αλλα το ποιος θα τα παρει θα το πω εγω.

Περιοχη συναντησης: Μετρο Δαφνη ή Αγιος Δημητριος, δεν γινονται αποστολες.

XBGq7Wbl.jpgvYaJIt2l.jpg

θα υπαρχουν μεχρι τελος του μηνα.. :)

και να πω και εγω ενα τεραστιο ευχαριστω στην [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] για τα cold cathode.

Link to comment
Share on other sites

Razer Mamba, το καλύτερο ποντίκι που είχα ποτέ, το αριστερό κλικ δεν δουλεύει σωστά μετά από βιαιοπραγία συνοδευόμενη με τα ανάλογα καντήλια. Όποιος θέλει να ασχοληθεί μήπως το φτιάξει ή αλλάξει το μπουτόν, ευχαρίστως το δίνω. Παραλαβή από Γαλάτσι.

Link to comment
Share on other sites

Razer Mamba, το καλύτερο ποντίκι που είχα ποτέ, το αριστερό κλικ δεν δουλεύει σωστά μετά από βιαιοπραγία συνοδευόμενη με τα ανάλογα καντήλια. Όποιος θέλει να ασχοληθεί μήπως το φτιάξει ή αλλάξει το μπουτόν, ευχαρίστως το δίνω. Παραλαβή από Γαλάτσι.

Κ γω στη σειρα για μαστορεμα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Το γραφω εδω αφου ετσι και αλλιως σκοπευω να τα πεταξω σκουπιδια γιατι πιανουν χωρο.

-Υπαρχει μια philips 14 CRT tv γκρι πουδουλευει κανονικα αλλα εχει λιγο ευαίσθητα βύσματα κεραίας και AV inputs και κατι αυτοκόλλητα που εχει κολλήσει η μικρη μου αδερφη πάνω στο πλαίσιο το πλαστικό της.

-Μια Sony 21' crt tv που δουλευε αλλα μια μερα εκανε μια ασπρη οριζόντια γραμμή και δεν ξανανοιξε, αναβωσβηνει το λαμπακι του standby. Αν τη θελει κανενας για τα καλωδια-μετασχηματιστες που έχει μεσα ή ακομα και να τη φτοιαξει για τίποτα arcade machine. :p

Αμα θελει κανεις για ανταλλακτικα περναει και τις παίρνει (γλυφαδα)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.