Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

AGP είναι? Αν ναι μπορεί να με ενδιαφέρει :)

pci .... για να βρεις agp ... πρεπει να κινησεις γη και ουρανο!

οποτε παει στον [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION]

( σου φουλαραν και τα mail )

Link to comment
Share on other sites

εχω την point of view geforce 6600GT ... καποτε ηταν θεα , πλεον ,... στην ντουλαπα XD

http://media.ldlc.com/ld3/300/2005/LD0000483509.jpg

μονο αρνητικο ειναι πως κανει φασαρια το ανεμιστηρακι , δεν ξερω αμα επιτρεπετε , αλλα θα πονταρα πως με λιγο λαδι ισως φτιαξει XD

αν την θελει καποιος αθηναιος απο ιλιον μερια , του την πεταω τσακ μπαμ

edit :

επισης ξεθαψα και ενα crypto PC TV radio tuner III

Αν υπαρχει κατι διαθεσιμο ενδιαφερομε

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=32025]westside[/MENTION]

η καρτα τηλεορασης ?

γιατι την γραφικων στην προλαβαν

επισης εχω μια καρτα για ασυρματο ιντερνετ , απο Linksys , η οποιο ομως δουλευει ΜΟΝΟ στα windows XP και νομιζω ισως και Vista .... απο 7 και πανω τα drivers σκοτωναν

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι τρελά για την κάρτα σου [MENTION=31456]kpetros[/MENTION] γιατί το πρωί της 1/1 μου κάηκε η δική μου (6800GT)

...και επίσης για τις μνήμες σου [MENTION=30679]yz3427[/MENTION] αν είναι οι 1066 γιατί έχω ακριβώς τις ίδιες και τα 2gb είναι λίγα πλέον.

Αν κάτι είναι διαθέσιμο please!!

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι τρελά για την κάρτα σου [MENTION=31456]kpetros[/MENTION] γιατί το πρωί της 1/1 μου κάηκε η δική μου (6800GT)

...και επίσης για τις μνήμες σου [MENTION=30679]yz3427[/MENTION] αν είναι οι 1066 γιατί έχω ακριβώς τις ίδιες και τα 2gb είναι λίγα πλέον.

Αν κάτι είναι διαθέσιμο please!!

οι μνημες δοθηκαν στον slalom

Link to comment
Share on other sites

AGP είναι? Αν ναι μπορεί να με ενδιαφέρει :)

Καλησπερα.

Εχω μια καρτα γραφικων agp, μοντελο 2004.

ΔΕΝ θυμαμαι σιγουρα αλλα νομιζω πως ειναι μια matrox κατι (NOMIZΩ πως ειναι αυτη Matrox G400 - Wikipedia, the free encyclopedia )

Θα κοιταξω το απογευμα και θα ποσταρω λεπτομεριες.

Αν σε ενδιαφερει μου λες....ή οποιος αλλος ενδιαφερετε διδετε με ραντεβου στον σταθμο Δ.Πλακεντιας ή στο The Mall.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται

Κάρτα VGA EVGA Gtx 285 χωρίς ψύκτρα. Προσοχή η κάρτα παρουσιάζει coil whine όταν τρέχει παιχνίδια κατά τα άλλα είναι ΠΛΗΡΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ, δοκίμασα βερνίκι κλπ χωρίς επιτυχία. Δυστυχώς έχω μόνο waterblock για αυτήν το οποίο και θα κρατήσω μήπως βρώ άλλη κάρτα να το βάλω πάνω.

Επίσης κουτί Supercase SKP-386 χωρίς τροφοδοτικό και μαζί και ένα EIDE DVDRW. Σε καλή κατάσταση.

Θα δοθούν μόνο σε παλιά μέλη είτε σε άτομα που είναι ενεργά στο thread αυτό και δίνουν πράμα.

Περιοχή Ίλιον και αυστηρά τριγύρω για το κουτί γιατί είμαι χωρίς αμάξι.

Ανταλλαγές δεκτές μόνο με αμάξι του 08 και μετά (χαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται

Κάρτα VGA EVGA Gtx 285 χωρίς ψύκτρα. Προσοχή η κάρτα παρουσιάζει coil whine όταν τρέχει παιχνίδια κατά τα άλλα είναι ΠΛΗΡΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ, δοκίμασα βερνίκι κλπ χωρίς επιτυχία. Δυστυχώς έχω μόνο waterblock για αυτήν το οποίο και θα κρατήσω μήπως βρώ άλλη κάρτα να το βάλω πάνω.

Επίσης κουτί Supercase SKP-386 χωρίς τροφοδοτικό και μαζί και ένα EIDE DVDRW. Σε καλή κατάσταση.

Θα δοθούν μόνο σε παλιά μέλη είτε σε άτομα που είναι ενεργά στο thread αυτό και δίνουν πράμα.

Περιοχή Ίλιον και αυστηρά τριγύρω για το κουτί γιατί είμαι χωρίς αμάξι.

Ανταλλαγές δεκτές μόνο με αμάξι του 08 και μετά (χαχαχα)

ενδιαφέρομαι εγώ για την κάρτα γραφικών.. έχω και ένα waterblock για αυτήν αλλά δεν έχω την κάρτα :p

μένει κι ένας φίλος μου ίλιον οπότε μπορεί αν τον αγγαρέψω ...

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται

Κάρτα VGA EVGA Gtx 285 χωρίς ψύκτρα. Προσοχή η κάρτα παρουσιάζει coil whine όταν τρέχει παιχνίδια κατά τα άλλα είναι ΠΛΗΡΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ, δοκίμασα βερνίκι κλπ χωρίς επιτυχία. Δυστυχώς έχω μόνο waterblock για αυτήν το οποίο και θα κρατήσω μήπως βρώ άλλη κάρτα να το βάλω πάνω.

Επίσης κουτί Supercase SKP-386 χωρίς τροφοδοτικό και μαζί και ένα EIDE DVDRW. Σε καλή κατάσταση.

Θα δοθούν μόνο σε παλιά μέλη είτε σε άτομα που είναι ενεργά στο thread αυτό και δίνουν πράμα.

Περιοχή Ίλιον και αυστηρά τριγύρω για το κουτί γιατί είμαι χωρίς αμάξι.

Ανταλλαγές δεκτές μόνο με αμάξι του 08 και μετά (χαχαχα)

Πιθανό ενδιαφέρον για το κουτί. Μήπως μπορείς να δείξεις μια φωτογραφία; :-)

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πιθανό ενδιαφέρον για το κουτί. Μήπως μπορείς να δείξεις μια φωτογραφία; :-)

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

https://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200014849

Είναι σε καλή κατάσταση. Όχι γρατζουνιές κλπ. Μόνο οτι αν πατηθούν με το χέρι τα 5.25 καλύματα μπαίνουν μέσα. (Το ένα απο τα 3 ελεύθερα βασικά. Δεν πρέπει να έχει ούτε γραντζουνιά

Φωτογραφία λίγο δύσκολο τώρα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Εχω μια καρτα γραφικων agp, μοντελο 2004.

ΔΕΝ θυμαμαι σιγουρα αλλα νομιζω πως ειναι μια matrox κατι (NOMIZΩ πως ειναι αυτη Matrox G400 - Wikipedia, the free encyclopedia )

Θα κοιταξω το απογευμα και θα ποσταρω λεπτομεριες.

Αν σε ενδιαφερει μου λες....ή οποιος αλλος ενδιαφερετε διδετε με ραντεβου στον σταθμο Δ.Πλακεντιας ή στο The Mall.

Ευχαριστώ πολύ για την προθυμία. Δυστυχώς χρειάζομαι nvidia όμως λόγω του ότι το μηχάνημα που θα μπει, παίζει σε περίεργο linux και nvidia είναι μονόδρομος εκεί. Δώρισέ την σε κάποιον άλλον που θα την εκμεταλλευτεί καλύτερα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Εχω μια καρτα γραφικων agp, μοντελο 2004.

ΔΕΝ θυμαμαι σιγουρα αλλα νομιζω πως ειναι μια matrox κατι (NOMIZΩ πως ειναι αυτη Matrox G400 - Wikipedia, the free encyclopedia )

Θα κοιταξω το απογευμα και θα ποσταρω λεπτομεριες.

Αν σε ενδιαφερει μου λες....ή οποιος αλλος ενδιαφερετε διδετε με ραντεβου στον σταθμο Δ.Πλακεντιας ή στο The Mall.

ειναι διαθεσιμη για οποιον επιθυμει.

Συναντηση, οπως λεω και ποιο πανω, σταθμος Δ.Πλακεντιας ή στο The Mall.

To μοντελο τελικα Nvidia pc6600gt-512.

ALBATRON PC6600GT 512MB DDR TV OUT, PCI-EXPRESS | at Mighty Ape NZ

Link to comment
Share on other sites

https://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200014849

Είναι σε καλή κατάσταση. Όχι γρατζουνιές κλπ. Μόνο οτι αν πατηθούν με το χέρι τα 5.25 καλύματα μπαίνουν μέσα. (Το ένα απο τα 3 ελεύθερα βασικά. Δεν πρέπει να έχει ούτε γραντζουνιά

Φωτογραφία λίγο δύσκολο τώρα

ενδιαφερον και απο εμενα για το κουτι!

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο Κανόνες "χαρίστε το εδώ" viewpost.gif

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Συγνωμη.... δεν το ειχα διαβασει...

Έγινε επεξεργασία από westside
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.