Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Καλησπέρα...πάμε να χαρίσουμε κάτι διαφορετικό...

Χαρίζονται:

1. Τριθέσιος καναπές Sato από δερματίνη (σε κακή κατάσταση καθώς βγαίνει η δερματινή σιγά σιγά, αλλά με ένα κάλλυμα είναι ότι πρέπει για εξοχικό ή ότι άλλο σκεφτεί κανείς)

.

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για τον καναπέ. Επειδή έχω έναν ικεα σάπιο (απο αυτόν που απλώνουν τα μαξιλάρια, τον μπλε) που έχει κάθε φοιτητικο σπίτι, αλλα μετά απο 4 χρόνια κάθεσαι και ανα 10 λεπτά μαζεύεις τα μαξιλάρια ... μπορείς να αναβάσεις μια ΄φωτο απο καναπέ για να δω αν χωράει-βολεύει στο σπίτι?

Link to comment
Share on other sites

Μπείτε στο Onedrive μου και δείτε τα.

https://onedrive.live.com/redir?resid=E3D8ECE7CA9EE7D%21142

Οι διαστάσεις τους είναι (μηκοςΧπλάτοςΧυψος)

Καναπές 230Χ80Χ95

Γραφείο 110Χ60Χ144

TV 90X44X71

Σημειώνω ξανά πως ο καναπές όπως είπα έχει τα χάλια του άλλα όπως φαίνεται με το κάλλυμα είναι μικρή η ζημιά. Τα μαξιλάρια του δηλαδή είναι συμπαγή άσχετα αν οι δερματίνη έχει σκιστεί σε εκείνα τα σημεία.

και για να μην παρεξηγηθώ επειδή κυκλοφορούνε "κακά" παιδιά εκεί έξω, δεν θέλω να γλυτώσω τον κόπο ή το χρήμα για να τα πετάξω ή τίποτα τέτοιο. Έτσι και αλλιώς θα παραγγείλω κάδο σε λίγο καιρό οπότε το έξοδο ίδιο θα μου είναι.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον πάρει τον καναπέ, με τιμές από 15 ευρώ έως όσο θέλει, μπορεί να βρει ριχτάρι που θα τον κάνει καινούργιο.

(στον δικό μου στα 4 χρόνια που τον έχουμε είναι ζήτημα να έχει μείνει 20 μέρες χωρίς ριχτάρι)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...πάμε να χαρίσουμε κάτι διαφορετικό...

Χαρίζονται:

1. Τριθέσιος καναπές Sato από δερματίνη (σε κακή κατάσταση καθώς βγαίνει η δερματινή σιγά σιγά, αλλά με ένα κάλλυμα είναι ότι πρέπει για εξοχικό ή ότι άλλο σκεφτεί κανείς)

Couch-for-sale.png

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

είπα να αλλάξω καναπέ , ξινό (πικρό θα έλεγα) μου το έβγαλες ρε [MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

άκυρο απο μένα

πέρα απο την πλάκα...

δε με βολεύουν ιδιαιτερα οι διαστάσεις (μικρό σαλόνι) ασε που ψάχνω κάτι που να γίνεται κρεβάτι ή έστω να μπορείς να κοιμηθεις απλωμένος σχετικα. οπότε ας πάει σε κάποιον που θα του εξυπηρετήσει τις ανάγκες του

Link to comment
Share on other sites

LG Flatron L1730s 100% λειτουργική παραλαβη μόνο από Καλλιθέα κεντρικά

F7w5t2u.jpg?1

Θα με φτιαξεις? :)

Αν καποιος την εχει πραγματικη αναγκη μπορω να κανω στην ακρη και να παει σε αυτον!

Έγινε επεξεργασία από ssns
Link to comment
Share on other sites

Στο ίδιο λεπτό ποσταρες ρε μπαγάσα :giveup: μην περιμένω καμια εβδομαδα αν μπορεί και αυριο θα ειναι καλά

Ας την αφησουμε να ξημερωσει μην την θελει κανεις αλλος και την εχει περισσοτερο αναγκη απο οτι εγω.:yes4:

Έγινε επεξεργασία από ssns
Link to comment
Share on other sites

@tavliban

αν είναι αυτή που δείχνει ο astrolabos με ενδιαφέρει. Τη θέλω για το χώρο της "συνέντευξης" :hehe:

πέρα από τη πλάκα,

θέλω να περάσω να τα τσεκάρω γιατί δεν έχω έπιπλα.

ενημερώνω ότι ακόμα υπάρχει το τρίτο modding κουτί για δόσιμο.

also, και κομμάτια από pentium iii slot μαζί με mobo επίσης διαθέσιμα.

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι κι εγω για την οθονη να αντικαταστησω μια αλλη που μετα απο καμια ωρα χρηση σβηνει ξαφνικα κι αναβοσβηνει το power λαμπακι.

εσύ εξαιρείσαι από την διαδικασία για τους λογούς που ξέρεις πολύ καλά

Έγινε επεξεργασία από sotoscorfu
Link to comment
Share on other sites

Θα με φτιαξεις? :)

Αν καποιος την εχει πραγματικη αναγκη μπορω να κανω στην ακρη και να παει σε αυτον!

Δεν ξέρω τί σημαίνει το "πραγματική ανάγκη" και υπό κανονικές συνθήκες δεν θα έμπαινα στη μέση μιας και πόσταρες πρώτος, ΑΛΛΑ αν τυχόν δεν την "χρειάζεσαι" (το οποίο επίσης σηκώνει κουβέντα - πχ έχεις άλλη/άλλες TFT οθόνες; Εσύ ξέρεις - εσύ θα κρίνεις), επειδή εσύ το έθεσες, εγώ απλά να πω ότι θα αντικαθιστούσα για πρώτη φορά τη CRT οθόνη που έχω (δεν είχα και χλωμό το κόβω να αποκτήσω σύντομα, ΤFT. Και η αλήθεια είναι ότι κυρίως η "φορητότητά της" θα μου φαινόταν χρησιμότατη...).

Δεν μου κάθεται καλά που "την ζητάω" (δεν έχω ξαναζητήσει κάτι που έχει προλάβει άλλος...), αλλά ξαναλέω : ΑΝ κρίνεις ότι ΔΕΝ σου χρειάζεται, δώσε το οκ.

Από την άλλη πάλι, αν θεωρείς ότι καλό θα ήταν να την πάρεις ο ίδιος τελικά, όλα καλά.

(...και για την ακρίβεια, και άλλες δέκα να έχεις, προσωπικά δεν μου πέφτει λόγος, ούτε θα σε "κρίνω". Δικαίωμά σου αν κρίνεις ότι σου χρειάζεται και μια 11η. Είσαι ο μόνος που μπορεί να θέσει κριτήριο, όπως το καταλαβαίνω εγώ.)

*....Για να μην προλάβει κανείς με κανένα χαριτωμένο σχόλιο (ήδη αισθάνομαι "περίεργα" με όλο αυτό), ο Σώτος με γνωρίζει και μπορεί ο ίδιος να πει με ασφάλεια γιές ή γιόκ...(μετά φυσικά από την ετυμηγορία του ssns)

** ssns, μη σε πιάσει καμμιά "ενοχή", μαν : αν θα σου ήταν χρήσιμη, ξέχνα τα αποπάνω. Κρίνε μόνος σου (το ξαναλέω, επειδή εσύ το έθεσες. Αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση να χωθώ) τις ανάγκες σου, χωρίς επηρρεασμό...Οκέικ;

Έγινε επεξεργασία από washcloud
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τί σημαίνει το "πραγματική ανάγκη" και υπό κανονικές συνθήκες δεν θα έμπαινα στη μέση μιας και πόσταρες πρώτος, ΑΛΛΑ αν τυχόν δεν την "χρειάζεσαι" (το οποίο επίσης σηκώνει κουβέντα - πχ έχεις άλλη/άλλες TFT οθόνες; Εσύ ξέρεις - εσύ θα κρίνεις), επειδή εσύ το έθεσες, εγώ απλά να πω ότι θα αντικαθιστούσα για πρώτη φορά τη CRT οθόνη που έχω (δεν είχα και χλωμό το κόβω να αποκτήσω σύντομα, ΤFT. Και η αλήθεια είναι ότι κυρίως η "φορητότητά της" θα μου φαινόταν χρησιμότατη...).

Δεν μου κάθεται καλά που "την ζητάω" (δεν έχω ξαναζητήσει κάτι που έχει προλάβει άλλος...), αλλά ξαναλέω : ΑΝ κρίνεις ότι ΔΕΝ σου χρειάζεται, δώσε το οκ.

Από την άλλη πάλι, αν θεωρείς ότι καλό θα ήταν να την πάρεις ο ίδιος τελικά, όλα καλά.

(...και για την ακρίβεια, και άλλες δέκα να έχεις, προσωπικά δεν μου πέφτει λόγος, ούτε θα σε "κρίνω". Δικαίωμά σου αν κρίνεις ότι σου χρειάζεται και μια 11η. Είσαι ο μόνος που μπορεί να θέσει κριτήριο, όπως το καταλαβαίνω εγώ.)

*....Για να μην προλάβει κανείς με κανένα χαριτωμένο σχόλιο (ήδη αισθάνομαι "περίεργα" με όλο αυτό), ο Σώτος με γνωρίζει και μπορεί ο ίδιος να πει με ασφάλεια γιές ή γιόκ...(μετά φυσικά από την ετυμηγορία του ssns)

** ssns, μη σε πιάσει καμμιά "ενοχή", μαν : αν θα σου ήταν χρήσιμη, ξέχνα τα αποπάνω. Κρίνε μόνος σου (το ξαναλέω, επειδή εσύ το έθεσες. Αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση να χωθώ) τις ανάγκες σου, χωρίς επηρρεασμό...Οκέικ;

Δικια σου και να την χαρεις!! :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.