Jump to content



Ποσο να την πουλησω ρε παιδια?


giorgos_cupra

Recommended Posts

Το ΤΟΝΙΖΩ εξ αρχης ΔΕΝ κανω αυτο το topic για να πουλησω αυτη τη καρτα αλλα για να μου προτεινεται καποια τιμη που θα μπορουσε να πουληθει η Asus 9800XT

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα ειναι σε αριστη κατασταση δεν την εχω κανει ουτε overcklocking ουτε τιποτε και για ενα χρονο που την εχω παντα ζουσε σε δροσερο περιβαλλον;) .Την ειχα παρει γυρω στα 550Ε απο πλαισιο.Εγγυηση δεν ξερω μπορει να εχει και να μην ξερω που ειναι:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Μωρε ενωώ πόσους μήνες έχει ακόμα; Αν και για να είναι ASUS μάλλον έχει 3 χρόνια -1 χρόνο που την έχεις άρα 2 χρόνια ακόμα. Καλός είσαι...

Εγώ για αυτή την κάρτα θα έδινα γύρω στα 200... Ή κάτι λιγότερο... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Μωρε ενωώ πόσους μήνες έχει ακόμα; Αν και για να είναι ASUS μάλλον έχει 3 χρόνια -1 χρόνο που την έχεις άρα 2 χρόνια ακόμα. Καλός είσαι...

Εγώ για αυτή την κάρτα θα έδινα γύρω στα 200... Ή κάτι λιγότερο... :)

200? Ελπιζω οτι κανεις πλακα ετσι? με λιγοτερα απο 200 αγοραζεις 6600GT AGP που ειναι πιο γρηγορη. Εγω πιστευω μια καλη τιμη ειναι γυρω στα 150 αν ειναι ακομα εντος εγγυησης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos_cupra

:cry: :cry: :cry: γιατι με το κανεται αυτο ρε παιδια:bye:

Eσύ το έκανες στον εαυτό σου. Πήγες και έδωσες τόσα λεφτά για την κορυφαία κάρτα στην εποχή της λες και δε ξέρεις οτι τα πράγματα αλλάζουν μέσα σε ελάχιστους μήνες.

Έτσι είναι η ζωή...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox [Χθες, στις 23:48]

Eσύ το έκανες στον εαυτό σου. Πήγες και έδωσες τόσα λεφτά για την κορυφαία κάρτα στην εποχή της λες και δε ξέρεις οτι τα πράγματα αλλάζουν μέσα σε ελάχιστους μήνες.

Έτσι είναι η ζωή...:cry:

τον ισοπεδωσες τον ανθρωπο... :upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.