Jump to content



Firefox αποθήκευση αρχείων!


Recommended Posts

Labίτες καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με μία ρύθμιση στον firefox? Όταν πάω να ανοίξω αρχείο pdf στον browser αντί να μου το ανόιξει σε νέα καρτέλα - όπως κάνει στον chrome - μου ανοίγει παράθυρο να το αποθηκεύσω τοπικά για να το ανοίξω. Ξέρει κανείς τι ρύθμιση είναι αυτή ώστε να μπορώ να ανοίγω ό,τι χρειάζεται χωρίς να το αποθηκεύω; Όποιος μπορεί και ξέρει ας βοηθήσει. Ευχαριστώ για την βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Eldal έγραψε:

Labίτες καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με μία ρύθμιση στον firefox? Όταν πάω να ανοίξω αρχείο pdf στον browser αντί να μου το ανόιξει σε νέα καρτέλα - όπως κάνει στον chrome - μου ανοίγει παράθυρο να το αποθηκεύσω τοπικά για να το ανοίξω. Ξέρει κανείς τι ρύθμιση είναι αυτή ώστε να μπορώ να ανοίγω ό,τι χρειάζεται χωρίς να το αποθηκεύω; Όποιος μπορεί και ξέρει ας βοηθήσει. Ευχαριστώ για την βοήθεια!

πηγαινε στις επιλογες και βρες το :Αρχεια και εφαρμογες (οπως φαινεται στο στιγμιότυπο που εβαλα) και στα PDF αρχεια  εκει που λέει <<ανοιγμα στον Firefox>> εχει βελάκι που εχει διάφορες επιλογες ......εσυ επέλεξε το <<ανοιγμα στον Firefox>>753477939_2021-05-31153838.thumb.jpg.b2dfb43fc7faa734f52101fdc38651dc.jpg 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.