Jump to content



Κάποτε ήταν μια παρέα κάποτε ήταν το thelab


zyx

Recommended Posts

Μετά από το ban σε topic επειδή έγραψα την άποψη μου και εννοείται ότι έκανα και report στο σχόλιο του "HI" admin θα ήθελα αν γίνεται να μην σβηστεί ούτε εκείνο ούτε αυτό το post. Ban μπορείς να με κάνεις και από αυτό το topic δεν έχω πρόβλημα. Αν θέλεις να με κάνεις και γενικό Ban θα φανερώσεις τουλάχιστον ότι είσαι δίκαιος, αντικειμενικος και άξιος για την θέση που σου δωσαν. Είμαι τόσα χρόνια στο lab από την ίδρυση του ελάχιστες φορές έχω "ξεφύγει" σε post μου στα τόσα χρόνια. Παρόλο που έχω έναν εκρηκτικό χαρακτήρα. Αλλά κάποτε εδώ υπήρχε μια παρέα θυμάμαι που γελούσαμε πηγαίναμε για καφέδες ποτά και ρετσινες ΜΕ ΤΟΥΣ ADMIN! (τους τότε έστω) μαθαίναμε να κάνουμε overclock και να σπάμε ρεκόρ. Κάποτε ήταν ένας @hipro5@elevenκαι πολλοί άλλοι που δεν θυμάμαι τώρα. Κρίμα που έφτασε σε αυτό το σημείο αυτό το φόρουμ! 

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Το TheLab είναι ακόμα TheLab. Και ακόμα οι admins βγαίνουμε για καφέ και φαγητό μαζί με τους απλούς θνητούς aka users.

Οταν όμως υπάρχει ειρωνία απέναντι σε μέλος της ΔΟ βάση των κανόνων πέφτει και η ανάλογη καμπάνα.

 

Η πρόσκληση για καφέ και φαγοπότι είναι πάντα ανοικτή!

 

Καλημέρα σε όλους!

  • Like 5
  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.