Jump to content



PGST 107 C Ασύρματο Σύστημα Συναγερμού και καρτα SIM


Recommended Posts

Καλησπέρα λαμπιόνια,

Σκέφτομαι να εγκαταστήσω αυτό το σύστημα συναγερμοί το οποίο παίρνει και κάρτα sim Ώστε να ειδοποιούμαι για παραβίαση.

Δεν έχω πρότερη εμπειρία με αυτό και από μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα βρήκα την planet sim 

PLANETSIM.GR

Απεριόριστο mobile internet με το χαμηλότερο κόστος σε MB!ΠερισσότεραΑνακάλυψτε τις υπηρεσίες...

 

Το έχει δοκιμάσει κάνεις είναι αξιόπιστο; Υπάρχει κάτι καλύτερο;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Την εχω εγώ εδώ κ τρία χρόνια για ένα gps tracker. Δε μου δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα μιλάω για την planet sim

Για τον συναγερμό εχω τους PIR ανιχνευτές κίνησης λογικα ίδιοι είναι με αυτούς του σετ

WWW.SKROUTZ.GR

 

Αρκετά ευχαριστημένη κ συνεργάζονται κ με οποιοδήποτε bridge εννοείται στην αντίστοιχη συχνότητα.

Αν όχι κ είναι οι WiFi απλά ξεχνά το σχόλιο δεν εχω άποψη.

 

θα σου έλεγα πάντως το εξής. Κάτσε διάβασε λίγο για home assistant και πχ alarmo, δες πόσες πόρτες παράθυρα χώρους θες να ελέγξεις κ μπορείς με τα ίδια λεφτά να έχεις κάτι πολύ πιο σύνθετο με πολλές επιλογές κ χωρίς τη συνδρομή planet sim. Ναι δε θα είναι plug and play αλλά θα προσαρμόζεται όπως θες όπου θες κ Οποτε θες.

 

Ναι γεια σας απλά πέρασα για να σε βαλω σε μπελάδες :p

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.