Jump to content



Εκδόσεις για WinXP x64


Wizard!

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Wizard!

Δεν είναι WHQL ? Στο αντίστοιχο folder με τους 78.01, τους έχει σαν WHQL.

?????

οι 78.01 είναι

οι νέοι δεν φαίνεται (μπορεί να είναι αλλά να μην το λέει στο file name) - τους κατέβασα αλλά θα τους βάλω το βράδυ (στο μηχάνημα μίας φίλης μου, της Φανής :p)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vgiozo

realtec audio drivers 3.77

http://www.realtek.com.tw/downloads/dlac97-2.aspx?lineid=5&famid=12&series=8&Software=True

Δεν αντέχω άλλο βρε vgiozo!

Έχεις λυσσάξει με αυτούς τους Realtek drivers.

Εσύ πρέπει να σερφάρεις πιο πολύ ώρα στο site τους παρά όση εγώ στο ftp της nvidia!

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 17:13]

Δεν αντέχω άλλο βρε vgiozo!

Έχεις λυσσάξει με αυτούς τους Realtek drivers.

Εσύ πρέπει να σερφάρεις πιο πολύ ώρα στο site τους παρά όση εγώ στο ftp της nvidia!

:p

:D

Απλώς έχω τη συνήθεια να κοιτάζω μια φορά την ημέρα το free-codecs και βγάζει ενημέρωση σχεδόν αμέσως...

Link to comment
Share on other sites

To kaspersky δεν έχει έκδοση που να τρέχει σε χ64...κοίτα σε Avast, Nod32, Symantec 10 χ64...

τα παραπάνω είναι φτιαγμενα για win64...υπάρχει και το McAfee Enterpise 8.0i το οποίο τρέχει σε x64, αλλά μάλλον με μειωμένες δυνατότητες και επιδόσεις...

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις τους οδηγούς, δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι όταν δε βρίσκεις οδηγούς για συσκευές που θέλεις (και φυσικά δεν τους έχουν ενσωματομένους τα ίδια).

Εγώ έχω βρεί τα πάντα, δουλεύουν άψογα, απλά επειδή είναι πολύ σημαντικό για μένα το backup του κινητού (synchronise κάνει μέσω bluetooth) και η Sony δεν έχει βγάλει οδηγούς για τη βάση, δεν τα έχω σα μόνιμα αλλά σα δεύτερα, για δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Προστέθηκε στη λίστα των x64 ο οδηγός για τον Jmicro Sata2 Pci-e Controller που έχει η μητρική Asrock 939Dual sata2...

Για το τσιπσετ της μητρικής υπάρχει ήδη σύνδεσμος για την ιστοσελίδα της εταιρείας...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.