Jump to content



Πού θα βρω Plextor Premium Front Bezel; HELP!!!


nickstamat

Recommended Posts

Ξέρετε μήπως πού μπορώ να βρω την πρόσοψη (front bezel) του CD-RW Plextor Premium σε μαύρο για να την αλλάξω; Είμαι διατεθειμένος να την παραγγείλω ακόμη κι από το εξωτερικό...

Αν δεν υπάρχει, τότε μάλλον θα βάλω αυτές τις προσόψεις που έχει η Coolermaster. Τις έχει δοκιμάσει κανείς; Εφαρμόζουν και δουλεύουν καλά;

Link to comment
Share on other sites

Για την πρόσοψη του πλέξτορ δεν ξέρω που μπορείς και αν μπορείς να βρεις. Το κόβω δύσκολο πάντως, δεν έχω δει να πουλιούνται πουθενά.

Πάντως αυτές τις coolermaster ακόμη δεν έχω καταλαβει για τι drive προορίζονται. Σε ένα toshiba dvd-rom kai sto nec 3500 δεν ταιριάζουν:devil:

Και πλήρωσα και δύο ο ηλίθιος και τώρα δε ξέρω τι να τις κάνω:tomato: :tomato:

Μ' αρέσει που γράφουν ότι will fit most drives....

Δε πάνε να πνιγούνε λέω γω....

Υπάρχει βέβαια και η λύση του βαψίματος, η οποία προσωπικά δε με ενθουσίασε, γι' αυτό πήρα ένα καινούριο πλεξτορ dvdrom μαύρο, μιας και το toshiba μου έσπαγε τα νεύρα και έψαχνα αφορμή να το σουτάρω...

για το νεc, που είναι άσπρο σαν ...νουνου, δεν έχω βρει ακόμα λύση...

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ μπορώ να το βάψω! Θα καλύψει όλα τα γράμματα και δεν θέλω! Θέλω να φαίνονται όλα!

Από την άλλη, δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσω άλλα 100 Ευρώ για να πάρω καινούριο...

:help: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.