Jump to content



Πτώση στις τιμές ADSL από Vivodi!


Legend1416003172

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από sotiris

ναι αλλά το πάγιο του ΟΤΕ για 512 δεν είναι μεγαλύτερο από αυτό που έχει στις 384?

στη shared, παγιο του ΟΤΕ πληρωνεις για τηλεφωνο μονο

Link to comment
Share on other sites

Έλεος, τελικά σήμερα μου έφτιαξαν τη γραμμή....ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΦΥΣΙΚΑ αλλιώς θα με γράφανε στα @@ τους.

Το γελοίοι πιό είναι όμως; Η γραμμή είναι ακόμα 384!

Τους παίρνω τηλέφωνο και ρωτάω τί γίνεται....

Αααα μου λένε δεν το κάνουμε πλέον αυτόματα αλλά μέχρι τις 16 Ιουνίου θα σας έρθει ένα e-mail το οποίο θα ρωτάει αν θέλετε αναβάθμιση της γραμμής. Έλεος δηλαδή.

Έστω τώρα ότι έρχεται στις 16 Ιουλίου; Τί θα πληρώσω; 51 για 14 μέρες 512 10 μέρες 384 και 6 μέρες βλάβη;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μια φορά που χάλασε η dsl 384/128 πέρασε κάτι παράπανω από ένα μήνα να με επαναφέρουν και είχα πάρει πολά τηλέφωνα και στην κυριολεξία με γράφανε αφού μια φορά μου είπαν ότι θα έρθει τεχνικός και δεν ήρθε κανένας...:TD:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εμεις εδω ,ακομα δεν εχουμε dsl...πηγα χτες με τον ιδιοιοκτήτη ενος internet cafe(το οποιο εχει isdn 128) και τα κάναμε π@τάνα..είπανε οτι θα είναι διαθέσιμο σε 2μέρες........αλλα πάλι π@π@ρι@ θα πάρουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

η συνδεση μου εγινε 512!!!!!!

Downstream 424 Kbps (53.0 KB/sec) 457 Kbps (inc. overheads)

Upstream 112 Kbps (14.0 KB/sec) 120 Kbps (inc. overheads)

Συγγνώμη για το off-topic αλλά εσύ πόσο πληρώνεις το μήνα τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.