Jump to content



Εδώ ζητάμε συγγνώμη


hipro5

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Να φανταστώ ότι περιέχει κάποια δόση χιούμορ αυτό που έγραψες? Εγώ βασικά αδυνατώ να την βρω...αλλά είπα να ρωτήσω.

Αν όχι...παρακαλώ να διορθώσεις και να προσέχεις λίγο τι λες...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount [Σήμερα, στις 17:14]

Να φανταστώ ότι περιέχει κάποια δόση χιούμορ αυτό που έγραψες? Εγώ βασικά αδυνατώ να την βρω...αλλά είπα να ρωτήσω.

Αν όχι...παρακαλώ να διορθώσεις και να προσέχεις λίγο τι λες...

Ευχαριστώ

Πολλά ρωτάς.........ΠΑΜΕ......... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Georgelth

Συγγνώμη να σας ζητήσουν οι μάνες σας που σας έκαναν μλκες. ΡΕ όπου βλέπετε thread μπαίνετε μέσα και ψαρώνετε? αντε έξω να παίξετε μπάλα μπας και ξυπνήσετε

3Κ μέρες ban (χωρίς συγνώμη)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ζηταω συγγνωμη απο το Thelab.gr που εφερα τους admins και τους Mods σε δυσκολη θεση σχετικα με την υποθεση του ban μου. Ημουν εκνευρισμενος και δεν λειτουργησα σωστα. Συγγνωμη παιδια:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas

Ζηταω συγγνωμη απο το Thelab.gr που εφερα τους admins και τους Mods σε δυσκολη θεση σχετικα με την υποθεση του ban μου. Ημουν εκνευρισμενος και δεν λειτουργησα σωστα. Συγγνωμη παιδια:)

Κι εγώ sorry που σε τσίτωσα κάπως man...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Georgelth [22-06-2006 14:32]

Συγγνώμη να σας ζητήσουν οι μάνες σας που σας έκαναν μλκες. ΡΕ όπου βλέπετε thread μπαίνετε μέσα και ψαρώνετε? αντε έξω να παίξετε μπάλα μπας και ξυπνήσετε

τι λεει το παιδι ρε? :blink: ειναι καλα?:boxed: λυπαμαι φιλε μου:( !ισος εισαι ο μοναδικος που το εχει κανει-λεει αυτο!:...:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.