Jump to content



Προβλημα με rivatuner!!!


manosone1416003187

Recommended Posts

Καλησπερα.Εδω και 2-3 μερες εχω ξεκινησει να διαβαζω οδηγους για overclocking.Κυριως εχω διαβασει 2 thelab.Αυτον για την καρτα γραφικων,και εναν αλλο που λεει γενικα για το Overclocking+how to για amd.Το προβλημα μου οσο αφορα το rivatuner ειναι οτι δεν μου κραταει τους χρινισμους.Οταν το βαζω px τον core απο 499,σε 504,στην συνεχεια παταω test.Μετα,aplly oμως σε εκεινο το σημει δεν μου κραταει τους χρονισμου που εχω δωσει και τους κατεβαζει default.Ξερει κανεις γιατι ή εχει καμια ιδεα?Επισης οποιος μπορει,help και εδω..http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=16820&perpage=5&pagenumber=2

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα λυνεται εαν απενεργοποιησεις το τεστ και κανεις κατευθειαν (Save), (εφαρμογη) και (OK).Γιαν να γινει, πας power user, overclocking\clobal δεξι κλικ και μετα αριστερο στην κιτρινη λαμπα.Με αυτον τον τροπο δεν κανει τεστ το Riva tuner και δεν σε κοβει.Ελπιζω να τα ειπα αναλυτικα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.