Jump to content



Ποιες μνημες να προτιμησω?


giorgos_saxo

Recommended Posts

Ηδη στο συστημα μ εχω αυτες τις kingston: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554788 2GB,και εχω την δυνατοτητα να της ανταλλαξω με αυτες απ'την transcend παλι 2gb http://ec.transcendusa.com/product/ItemDetail.asp?ItemID=TX800QLU-2GK .Θα ειναι αραγε συμβατες με την p5q pro διοτι δε τις γραφει στην λιστα του manual?Μ'ενδιαφερει η σταθεροτητα πρωτα και μετα οι δυνατοτητες στο O/C.Τις εχει δοκιμασει κανεις να μου πει την γνωμη του?

Link to comment
Share on other sites

99% θα ειναι μια χαρα με την p5q. Γενικα εχω ακουσει καλα λογια αν και πλεον δεν βγαινουν με gkx.

Οταν λες θα τις ανταλλαξεις με τις δικιες σου εννοεις σε μαγαζι καινουριες ή απο αλλον μεταχειρισμενες?

Link to comment
Share on other sites

Μεταχειρισμενες εννοω Chris(σαν καινουργιες ομως),απο καποιο γνωστο μ που του δωσανε νεο pc χωρις λειτουργικο αφου χαλασε το παλιο του που ηταν στην εγγυηση και μου τον εδωσε να τον σεταρω.Αμαρτια δεν ειναι να χαραμιζονται εκει?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ανοιξα λιγο την ψυκτρα απο μια μνημη για να δω τι τσιπακια φορανε και γραφουν D9GMH,βρηκα και ενα παρομοιο θεμα εδω αλλα για τις 1200αρες και εχουν τα ιδια τσιπακια.Οποτε με λιγο ψαξιμο ανεβαινουν αρκετα καλα εσεις που ξερετε κατι παραπανω ε?

Link to comment
Share on other sites

Vatos καταφερα να τις φτασω στα 1170 με 1.96v 5-5-5-15 αλλα μονο winrar μπορουσα να βγαλω, αν και ανεβασα μετα λιγο το ρευμα στα 2.02v αλλα τα ιδια παλι.Στα 1152 μου βγαζει ολα τα τεστ κανονικα.Τωρα που πηρα και νεο psu εχουμε δουλεια ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.