Jump to content



μερικά project pcs on the way(not for 56k)


crmaris

Recommended Posts

σε λίγο καιρό μετακομίζω σε άλλο μέρος και στα τελευταία με θυμηθήκαν όλοι για να τους φτιάξω τα pc( τώρα που το σκέφτομαι και τον άλλο καιρό πάνω κάτω τα ίδια γινότανε:D )

μερικές photo

dothan σύστημα

περιμένω την asus P4C800e deluxe και το ct479

post-403-1416072080,4897_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ένα γενικό πλάνο του δωματίου

πάνω στο stacker ξεκουράζεται μια 6800gt. Το stacker φιλοξενει dfi ultra d, Zippy 700, 1 giga ocz rev2, ati x800xl powercolor κτλ. To ένα thermaltake msi neo2 platinum 939,athlon 3500+ caac με ψύκτρα xp90c και panaflo 92ari 120 cfm, ati 9600 pro, κτλ και στο άλλο thermaltake θα μπει η asus με τον dothan και την 6800gt.

post-403-1416072080,5365_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από crmaris

Σύστημα δικό μου για κατεβαστήρι. Στο στήσιμο είναι γιαυτό και το έχω χύμα. Θα μπει ψύκτρα hyper6 και 4*512 utt.

Η αλήθεια είναι ότι 2Gb είναι απαραίτητα πλέον για κατέβασμα...

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο δωμάτιο έχω ακόμη ένα pc από το οποίο γράφω τώρα(barton 2500+ ξεκλείδωτος ,1,5 giga ram κτλ βαριέμαι να πω τα υπόλοιπα) του οποίου τη θέση θα πάρει ο prescot , ένας φορητός για τις δύσκολες ώρες:p . Επιπλέων 8απλο switch,4απλο kvm switch, us robotics 9105, και dlink 2000+ wi-fi access point. Με λίγα λόγια και πολλές photo αυτό είναι το machine room μου:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 00:25]

Η αλήθεια είναι ότι 2Gb είναι απαραίτητα πλέον για κατέβασμα...

το καλό είναι ότι καταργείς το swap file και το κατεβαστήρι πάει σφαίρα.. Αλλά εντάξει βασικά δεν θα το έχω σαν απλό κατεβαστήρι μιας και από αυτό σερφάρω συνέχεια και γράφω και τα dvd μου κτλ βλέπω και tv με κάρτα τηλεόρασης,mp3 κτλ. Το μεγάλο pc το έχω μόνο για επεξεργασία βίντεο και παιχνίδια(γενικά πιο βαριές δουλειές).

Link to comment
Share on other sites

μπα ότι είχα να πουλήσω ευτυχώς το έδωσα :) Τώρα έμεινα με ένα 3000+ winnie(2520 με 1,59 ) στο μεγάλο σύστημα για να την ψιλοπεράσω μέχρι τον Σεπτέμβρη και περιμένω σαν λύκος για τον X2 3800+ γιατί ο Χ2 4400 είναι φωτια ακόμη ..:upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.