Jump to content



Octopus Waterblock


FrOsT

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

πολυ ωραιο! αλλα γιατι εχει τετοιο σχημα εκτος απο τον πυρηνα ψυχει και τιποτα αλλο πανω στην καρτα? :...: αλουμινενιο ειναι ? ετσι το κοβω...

Ψύχει και τις μνήμες;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

και εγω αυτο καταλαβα... αλλο ποσο παει το μαλλι.

Δεν πάει!

Δεν είναι για πώληση το block ή μάλλον τα blocks, κατασκευάστηκαν 3 μέσα σε 3 μήνες!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν θα μειώνεται η ροή! Τα σωληνάκια είναι μεν μικρά, είναι δε πολλά! Είναι 8 σωληνάκια! Και αν δεν τα είχε αυτά πώς θα έπαιρνε το όνομα "Octopus"

Αρχική απάντηση από nikolakis13

Υπεροχο block αλλα νομίζω πως θα σκοτώνει τη ροή. Αν ειναι και αλουμινενιο ακομα χειροτερα

Δεν κατάλαβα τι σχέση μπορεί να έχει το υλικό κατασκευής (αλουμίνιο ή χαλκός) με το αν θα περιορίζει τη ροή ή όχι... Για λύστε μου αυτήν την απορία...

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικα ομορφο μπλοκ....:worship:

Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει απαραιτητα να σκωτωνεται η ροη με το συγκεκριμενο...:wassat:

Δηλαδη αυτος που το κατασκευασε ηταν χαζος,δεν εκανε μελετες πρωτα...ή το εκανε μονο για την ομορφια?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.