Jump to content



Crippy things in net


Myralis

Recommended Posts

Μίλαγα που λέτε 2 τα ξημερώματα στο irc με κάτι φίλους μου και παράλληλα έβλεπα εδώ τα νέα threads όσπου ένας έστειλε αυτό :devil: :devil: ΔΕΝ ΕΝΔΥΚΝΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΔΙΑΚΟΙ, πραγματικά πετάχτηκα πάνω και έιχα ταχυπαλμία για κανα 20λεπτο..... α!!! καλο είναι να μην έχετε δυνατά τον ήχο αν το δέιτε.... :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SSJ5

Για πες τι είναι; Δεν ξέρω αν θέλω να το δω:p Καλύτερα στείλε μου με pm τι είναι να μην χαλάσουμε την "έκπληξη" στους υπόλοιπους.

Δες το, δεν μπορώ να σου πω τι είναι :p

Link to comment
Share on other sites

το μονο που με εκανε λιγο να ανατριχιασω ειναι το κομματι των CoF το οποιο αντε να εχω αντεξει να το ακουσω ολοκληρο 3 φορες, τσακιζα και ενα μπολ δημιτριακα ειχα και τον ηχο στην μεση σιγα την τρομαρα να πουμε, go play F.E.A.R demo :devil:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εμένα ΔΕΝ μου εμφανίζεται τπτ εκτός από μια μαύρη οθόνη κ "Brought to you by Starterupsteve.com" πάνω πάνω ?

’σχετο ... δεν ξέρω αν επιτρέπεται απ τους κανόνες του TheLab αλλά το Starterupsteve.com μου θυμίζει το kotsos.net :p - που κλείσανε :rant:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kreach [Σήμερα, στις 01:32]

Γιατί εμένα ΔΕΝ μου εμφανίζεται τπτ εκτός από μια μαύρη οθόνη κ "Brought to you by Starterupsteve.com" πάνω πάνω ?

’σχετο ... δεν ξέρω αν επιτρέπεται απ τους κανόνες του TheLab αλλά το Starterupsteve.com μου θυμίζει το kotsos.net :p - που κλείσανε :rant:

θα σε γελάσω και δεν το θέλω.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.