Jump to content



AUDIGY 2 VALUE DRIVERS?


KOSTAS4_XT

Recommended Posts

exo skopo na paro aythn thn karta.

alla re paidia, ayto pou paratirisa einai oti oson afora tous drvrs tis kartas ayth, sto net ginetai panikos!

stin creative an patiseis audigy 2 value gia software, tha sou bgalei mono kati apps.

an patiseis audizy 2 zs, tha sou bgalei ena soro drvrs xoria ta apps (exei kai stin value).

ALLA!

oi drvrs pou exei ekei stis zs to meros, lene pos einai gia tin seira audigy 2 kai zs.

diladi... KANOUN GIA TIN VALUE?

ELEOS CREATIVE!!!

plz help

Link to comment
Share on other sites

Λογικα Ιδιοι πρεπει να ειναι οι Drivers ,Ετσι και αλλιως η καρτα που θα παρεις θα εχει λινκ για να κατεβασεις Drivers αν ειναι το ιδιο μ αυτο που βλεπεις ,τοτε οι Drivers κανουν και για την καρτα σου Σισιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ppaylos [Σήμερα, στις 01:01]

Λογικα Ιδιοι πρεπει να ειναι οι Drivers

Αν ακουλουθούν την ίδια τακτική που ακολουθούσαν παλιότερα, αν δεν υπάρχουν Driver στο site τότε σίγουρα δεν παίζουν οι υπόλοιποι με την κάρτα σου...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spanaks [Σήμερα, στις 09:32]

Αν ακουλουθούν την ίδια τακτική που ακολουθούσαν παλιότερα, αν δεν υπάρχουν Driver στο site τότε σίγουρα δεν παίζουν οι υπόλοιποι με την κάρτα σου...

Mou φαινετε απιθανο καρτα που υπαρχει στα ραφια μαγαζιων να μην εχει Drivers, Εγω θα την αγοραζα παντως.

Link to comment
Share on other sites

τελικα την πηρα.

ολα κλα μεχρι που κατεβασα patch για doom3 eax4.

ο ιχοσ τρομεροσ, αλλα κρασαρει οπως λεει και στο ρεαδμε αν δεν εχεις τους βετα του απριλιου.

τους κατεβασα και αυτους. uninstall toys παλιους....

τους τρεχω και ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ audigy2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι ετοιμος να την παω πισω αλλα σκεφτομαι το εξης.

κανω εχτρακτ το αρχειο που κατεβασα..

και τους περναω μονος μου.... και τελικα, την αναγνωρισε.

ολα καλα με το doom.

αλλα την πηγα πισω! λολ

δεν μπορω να ειμαι με το αγχος των drivers.. sorry creative.

θα σε τιμήσω με τιν x-fi fatality.... ελπιζω να συμφωνισει και η τσεπη μου ομως!!! λολ ;)

soundstorm... i m back lol

THNX GUYS

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.