Jump to content



ForceWare 78.10 Win 2000/XP


helloween

Recommended Posts

Νέοι drivers και φυσικά όχι beta http://downloads.guru3d.com/download.php?id=10 για δοκιμάστε τους και πείτε μας εντυπώσεις φυσικά σε σχέση με τους 77.77 που δίνει η Nvidia

Link to comment
Share on other sites

Απο το ιδιο site που δινεις για να τους κατεβασουμε λεει οτι ειναι beta. Eσυ πως το συμπεραινεις οτι δεν ειναι??

no beta for me man......

Αν τους δοκιμασεις εσυ πες μου εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Windows 2000/XP (32-bit)

These drivers originate from Fujitsu Siemens, for their Amilo laptop series. Included into the archive is a modified .inf file that makes the driver compatible with most GeForce graphics cards and laptop solutions.

The drivers have been recompressed to save on file-size and are at a lovely 14 MB. Of course these drivers are not WHQL certified and to be considered beta. If you try them out, let us know how they are in our forums.

:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω τους εβαλα σε μια ti 4200 ενος φιλου που του εκανα χτες format......:p

Απο εντυπωσεις τι να σου πω?

Το μονο που παρατηρισα ειναι οτι δεν πεταει artifacts στο San Αdreas με ολλα full στα 1024χ768 και δεν τραμοπαιζει η οθονη στην κατω δεξια γωνια οπως γινοταν με τους προηγουμενους drivers που ειχε απανω.....:)

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε official drivers υπάρχει το site της Nvidia (http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp)

Μόνο για πειραγμένους [modified] drivers, να πάτε στο Guru3d.com. Οι official που έχει το Guru3d είναι μούφες! Είδατε το quote του RootX...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ [Σήμερα, στις 07:31]

Απορω που το ειδες ρε sam..... οτι ειναι beta οι 78.10 γιατι εγω και γυαλια εβαλα αλλα δεν μπορεσα να δω που το λεει οτι ειναι beta.:flower: Μαλλον εβλεπες τους 78.11.;)

Mε προλαβε ο rootx και για την ιστορια και 78.10 και 78.11 beta και οι 2.

Αν κανεις τον κοπο να check το link θα το δεις και μονος σου :)

PS: Εβαλες γυαλια για να διαβασεις το ποστ και δεν κοιταξες το link που δινει ρε συ? LOL

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sam.... [Σήμερα, στις 19:03]

Αν κανεις τον κοπο να check το link θα το δεις και μονος σου :)

PS: Εβαλες γυαλια για να διαβασεις το ποστ και δεν κοιταξες το link που δινει ρε συ? LOL

Ναι αλλα τωρα σε προλαβα εγω γιατι ποιο πανω εξηγω οτι δεν ειδα το link αλλα μαλλον τωρα πρεπει να βαλεις και εσυ γυαλακια :flower:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.