Jump to content



Gigabyte GA-K8nxp-9


Τσιλιμπηθρας

Recommended Posts

Ψάχνω απεγνωσμένα αυτό το mobo: http://www.giga-byte.com/Motherboard/FileList/NewTech/tech_20041129_k8sigma.htm (Gigabyte GA-K8nxp-9) .

Νομίζω είναι limited edition αλλά άμα ξέρεται κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα που να έχει stock αυτό το ωραίο mobo θα σας είμαι υπόχρεος (για pci-e) :flower:

Α! και να αποστέλλεται με courier (ή ταχυδρομείο ) γιατί μένω και σε νησί :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Χθες, στις 22:03]

Έχεις Π.Μ.;)

Κι εσυ ;) :flower:

Να διορθώσω κάτι.... ψάχνω για μια mobo 8 Σ της gigabyte μεν....

ΑΛΛΑ άφαντη στο site δε....:confused::blink:

είναι limited edition και δεν είναι αυτή που δείχνω στο αποπανω post :(

Όταν βγάλω μια άκρη(να το βρω στο site της gigabyte τουλάχιστον) θα κάνω edit και το ποστ μου.....

ΚΑΙ ΝΑΙ!!!! Έφτασα τα 50 post... ώρα για avatar(επιτέλους)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 19:23]

Τι διαφορές έχουν?

Eχει 12 usb καλύτερο dps από άλλα mobo της gigabyte και το συνοδεύουν της Παναγιάς τα μάτια σε συσκευασία Δώρου :D ... Είναι πολύ απλά ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ mobo της gigabyte για socket 939 pci-e... Έχω ψάξει ΟΛΟ το net και δεν μπορώ να το βρω πουθενά :confused: !Αλλά μάλλον θα πάρω αυτο που είπα στο πρώτο ποστ ή θα ψάξω για ένα Asus... Αν έχει κάποιος κάτι καλύτερο να προτείνει (pci-e socket 939) έχω ανοιχτό μυαλό :) . Δίνω μέχρι και 250 ευροπουλα για ένα ΚΑΛΟ mobo!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.