Jump to content



amd mobo


Tanner

Recommended Posts

Κάνε μια προσπάθεια ανταλαγής - πώλησης - η κάτι ώστε να μπορέσεις να αποκτήσεις pcxpress 6600gt και να πάς σε NF4 dfi .

Αν ασχολέισαι με oc θα θυμηθεις ότι έκανες καλά .

Αν πάλι δεν σε πειράζει- δεν σε παιρνει χρηματικα ,, πολύ καλο και το gigabyte και το msi .

Link to comment
Share on other sites

Κάνουν , , αλλά έτσι όπως θα πάνε οι μνημες σου σε dfi δεν θα πάνε στο msi , .

Είχα msi και το είχα κάνει και vdimmed , αλλά και πάλι μόλις μπήκανε τα ΒΗ5 στο dfi ήτανε διαφορετικά .

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να αποφύγεις τα m/b που φοράνε Via...

Link to comment
Share on other sites

Τanner αν ασχολήσε με το Ο/C τότε πάρε ή την DFI ή (αν δεν εμπιστεύεσαι την εταιρεία) την Abit Fatal1ty. Αν από την άλλη δε σε νοιάζει και τόσο ή οι μνήμες που θα βάλεις είναι με TCCD τσιπάκια (=χαμηλά βολτ) τότε χωρίς δεύτερη σκέψη ASUS A8N-SLI. Δεν έχω ακούσει κακό λόγο για τις MSI απλά ξέρω από πρώτο χέρι ότι η ASUS σκίζει. Σου μιλάω βέβαια μόνο για 939-PCIEx γιατί με AGP δεν έχω ασχοληθεί αρκετά :)

Link to comment
Share on other sites

agp - pci locks κλειδωνουν ολα , αλλα στα sata τα 2 απο τα 4 που εχει . Αν εχεις 3 sata δισκους παιζει προβλεμ .

Ρευματα τι ρευματα? Στις μνημες ως 2.85. Με μοντ οσο θες . κατα ταλλα καλα .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.