Jump to content



ADSL??? ΠΟΣΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο BILL???


Τσιλιμπηθρας

Recommended Posts

Θέλω να βάλω ADSL αλλά θέλω να μου πουν όσοι έχουν ADSL τι σύνδεση ακριβώς έχουν και πόσα έρχεται ο λογαριασμός μήνα ή δίμηνο. Ώστε να έχω μια ιδέα γιατι τις διαφημίσεις δεν τις εμπιστεύομαι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τσιλιμπηθρας

Θέλω να βάλω ADSL αλλά θέλω να μου πουν όσοι έχουν ADSL τι σύνδεση ακριβώς έχουν και πόσα έρχεται ο λογαριασμός μήνα ή δίμηνο. Ώστε να έχω μια ιδέα γιατι τις διαφημίσεις δεν τις εμπιστεύομαι

384 DSL με OTEnet και αοριστου χρονου συνδρομη ειναι 120euro το διμηνο.(περιλαμβανεται το ΦΠΑ)

Link to comment
Share on other sites

Τα πάγια στο λογαριασμό του ΟΤΕ είναι γύρω στα 80-85 ευρώ - δεν έχω αυτή τη στιγμή λογαριασμό μπροστά μου. Αυτό για 384 adsl over isdn. Αν δεν έχεις isdn είναι τέσσερα πέντε ευρώ λιγότερα.

Από και και πέρα, υπολογίζεις και πόσα θα πληρώνεις συνδρομή σε isp. Γι' αυτά κοιτάς στα σάιτ των isps.

Link to comment
Share on other sites

:wassat: :wassat: :wassat: Σας ρωτάω γιατί σκεφτόμουν να πάρω ADSL 384 ConX με όριο 3 gigabyte τον μήνα κοντά στα 100 εύρο το δίμηνο... Αφού ώμος είναι μικρή η διαφορα μάλλον θα πάρο unlimited... :wassat: το ψάχνω το θέμα Thanks.

ΥΓ: Αν κάποιος πληρώνει λιγότερα να κάνει ένα post να ενημερώσει αν και πανω-κατω τα ιδια θα ειναι...

:flower:

Link to comment
Share on other sites

την τελευταια φορα που ειχα τσεκαρει τιμες μεταξυ παροχεων αδσλ 384 ειδα οτι ο πιο οικονομικος ηταν altec vivodi hol.

αντιθετα η οτενετ ηταν η ακριβοτερη και ακολουθουσε η φορθνετ.

υπολογιζε τις διαφορες κοντα στα 10ευρω ανα μηνα........εαν νομιζεις οτι δεν θες να τα πεταξεις ψαξου στους οικονομικους παροχεις.......η ροδος σε θεματα ταχυτητας ειναι σχεδον με ολους το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CaptainMilo [Σήμερα, στις 01:22]

Vivodi ISP σε κόμβο OTE (ΑΡΥΣ) , με αυτούς να σου πληρώνουν τα πάγια για ΟΤΕ , ενιαίος λογαριασμός για 384/128 χωρίς όριο , 40,22 ευρώ τελική τον μήνα

Sry δεν σε έπιασα ..για σπάστω και ξαναρίχτω :blink:

:confused:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οι τιμες δεν ειναι παντα ετσι οπως πιστευομε πχ στο adslgr.com γιατι οταν πηγα οτεσοπ ηταν 180 adsl 384 με μοντεμ 3μηνες ενργοποιηση αρυς και συνδρομη οτε και παντα υπαρχουν πακετα και προσφορες πχ με οτε 109 ευρω δυο μηνες και ενας δωρο =3

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.