Jump to content



Stacker of Stackeras on water


stackeras

Recommended Posts

Ακολουθώντας λοιπόν το παράδειγμα του Σάκη είπα και εγώ να βάλω τις φωτός από το κουτί μου.

Αρχικά θέλω να αναφέρω τα παιδιά που στην ουσία το έκαναν γιατί χωρίς αυτούς τίποτα δεν θα είχε γίνει.

Πρώτος και καλύτερος ο Dr.Gonzo ο οποιος είχε την όλη μελέτη για το κουτί, την ιδέα για το tank να μπει εκεί που είναι και την βασική παρότρυνση να περάσω στο νερό.

Έπειτα τον GeorgeVasil που έκανε την εξαιρετική δουλειά με τις τρύπες στο πάνω μέρος του stacker για να μπει το tank και να γίνετε με την μια από πάνω η εξαέρωση και η πλήρωση του νερού. Επίσης και τις τρύπες στο κάτω μέρος του stacker για να κάτσει το ψυγείο.

Επίσης τον Hadji ο οποιος μόνταρε την μητρική για να έχει επιτέλους σταθερό ρεύμα το cpu και μου έδωσε και το λάστιχο που ακόμα το περιμένω από το πλαίσιο.

Σας ευχάριστω όλους για την βοήθεια.

Εγώ όπως φαίνεται τα πήγα καλά από ιδέες και από cable management...

p1020742td8.th.jpg

p1020743po1.th.jpg

p1020736kr5.th.jpg

p1020734mx5.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό και νερό στην GPU!

Ρε συ, αμα στούμπωνες τα καλώδια ανάμεσα στο DVD και στο cage των σκληρών θα ήταν πιο καλά,

δεν θα φαινόταν και τπτ από την πίσω πλευρά.

Βέβαια, τώρα που μου χρειάστηκε ένα molex ακόμη, το μετάνιωσα γιατί χρειάστηκε να τα βγάλω όλα...

Ο GV έκανε την περισσότερη δουλειά, εγώ απλά "βίδωσα"!! (clopyright by NickL :D)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.