Jump to content



ATI Radeon X1800: Η επιστροφή του βασιλιά;


helloween

Recommended Posts

Το σίγουρο για μένα είναι οτι δεν εμπιστεύομαι κανέναν προφήτη που λέει οτι τέσταρε κάτι που δεν το έχουν δεί τα μάτια κανενός :p

δεν ξέρω αν είναι γρηγορότερη ή όχι καλύτερη η όχι, οταν την δώ θα ξέρω :T:

Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναδειξει απο Οκτωβρη αμα ειναι σωστα τα στατιστικα του Sanders η οχι

η ΑΤΙ παντως συνεχιζει και ισχυριζεται οτι το X1800 ειναι πιο γρηγορο απο οτι προσφερει αυτη τη στιγμη ο ανταγωνισμος (7800 GTX) και οτι οι μετρησεις που εκανε Sanders ειναι λανθασμενες αν οχι και εσκεμενες...βεβαια τι θα λεγανε

Θα ξαναδειξει σε λιγες βδομαδες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween [Χθες, στις 21:48]

Για δείτε την πως είναι η νέα Ati !

Ποιο μοντελο ειναι η XL η ΧΤ (μαλλον ΧΤ)

μηπως επισης ειναι δοκιμαστικη οπως αυτη του Hardware analysιs και οχι η τελικη εκδοση που θα κυκλοφορησει στα μαγαζια

ΕDIT

Τελικα ειναι Χ800ΧL και οχι XT

Η ΧΤ φαινεται να εχει μικροτερο Cooler σε μακρος αλλα να πιανει καθαρα 2 slot (αμα ειναι ετσι και η τελικες εκδοσεις )

http://www.hexus.net/content/beanz/beanz.php?dXJsX3Jldmlld19JRD0xNjI5

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 11:54]

παντος βλεπω ειστε ετοιμοι να παρετε μερικοι.Μακαρι να ειναι πολυ καλη καρτα και να κανετε καμια μαματη αναβαθμηση καρτας:T:

Είναι καιρός να αλλάξω την 6600GT που έχω γιατί δεν νομίζω να αντέξει τα παιχνίδια που βγαίνουν οκτώβρη-νοέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.