Jump to content



Μια μικρη βοηθεια?


τακης

Recommended Posts

Κυριοι καλησπερα.θα ηθελα παρακαλω την βοηθεια σας σε κατι απλο.Δεν ξερω πως να κανω post,δηλ.να φτιαξω ενα προφιλ,να επισυναψω ενα αρχειο,η να απαντησω σε καποιο θεμα.Το μονο που μπορω ειναι να βαλω "νεο θεμα" οπως τωρα,αλλα αν καποιος μου απαντηση δεν θα μπορεσω να του απαντησω εγω.Την ιδια ερωτηση εκανα πριν καιρο σε καποιο αλλο εξισου πολυ καλο forum αλλα διστυχως απαντηση δεν πηρα.Επειδη δεν ειμαι κακοπροαιρετος θελω να πιστευω οτι η "αστεια"ερωτηση μου δεν παρατηρηθηκε.Η απαντηση σας σας θα μου φανει χρησιμη.Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/misc.php?s=&action=faq

καλησπερα τακη και καλως ηρθες στο φορουμ.

μιας και ειναι η πρωτη σου επαφη με φορουμ και ισως να ειναι πολλα τα πραγματα που πρεπει αν μαθεις πατα στο παραπανω λινκ και ξεκινα σιγα σιγα το διαβασμα.ειναι αρκετα αναλυτικα και δεν θα συναντησεις δυσκολιες.

φιλικα:)

Link to comment
Share on other sites

απαντας μεσα στο θεμα σου και το βλεπουν ολοι.γι αυτο και λεγεται φορουμ.ανοιχτη κοινοτητα.οποιος θελει παρεμβαινει στο θεμα σου απαντωντας και οποιος θελει απλα παρακολουθει.

κοιτα να διαβασεις καλα τις οδηγιες στο λινκ που σου εδωσα και δεν θα εχεις κανενα προβλημα.δεν θελω να σε προσβαλω αλλα ο ενθουσιασμος καμια φορα κανει τα μελη να πεφτουν σε λαθη γιατι δεν διαβασαν καλα τους κανονες λειτουργιας και συμπεριφορας μεσα στο φορουμ

καλη συνεχεια:hi:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 19:59]

Welcome on board φιλε. Αν εχεις κ 5 λεπτακια παραπανω, καλο ειναι να διαβασεις και αυτό

αμαν και συ Γιαννακη.........μεσα σε λεξη το βαζεις το λινκ του παιδιου?εγω αν ημουνα φρεσκος εδω μεσα δυσκολα θα το εβλεπα να το πατησω:hehe:

(τακη καμια φορα μπορει μεσα σε μια λεξη να κρυβεται ενα λινκ-εξαρταται απο την μορφη του κερσορα και αν η λεξη αναβοσβηνει οταν πας το ποντικι επανω της)

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=10464

:hi:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.