Jump to content



Lineage II


Τσιλιμπηθρας

Recommended Posts

Δεν ξερω αν επιτρέπεται αλλά θέλω να μάθω για κάτι πάνω στο Lineage και είπα να ρωτήσω... ήταν ένας μάγκας και αντί για λεφτά είχε κρυστάλλους (40-50 κκ κρυσταλς) και μου έδινε. αλλά τον έχασα και ψάχνω στο νετ μπας και βγάλω άκρη αλλά τίποτα. μπορεί να βοηθήσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τσιλιμπηθρας

Δεν ξερω αν επιτρέπεται αλλά θέλω να μάθω για κάτι πάνω στο Lineage και είπα να ρωτήσω... ήταν ένας μάγκας και αντί για λεφτά είχε κρυστάλλους (40-50 κκ κρυσταλς) και μου έδινε. αλλά τον έχασα και ψάχνω στο νετ μπας και βγάλω άκρη αλλά τίποτα. μπορεί να βοηθήσει κανείς?

ενας D-crystal κοστιζει συνηθως 600-800 adena αναλογα με τον server . Στην Giran υπαρχει ενα μαγαζι που πουλαει C-grade items και δεχετε μονο κρυσταλους και οχι adena . Για αυτο πολλες φορες μπορει να σου δοσουν crystals αντι για adena .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τσιλιμπηθρας

Δεν ξερω αν επιτρέπεται αλλά θέλω να μάθω για κάτι πάνω στο Lineage και είπα να ρωτήσω... ήταν ένας μάγκας και αντί για λεφτά είχε κρυστάλλους (40-50 κκ κρυσταλς) και μου έδινε. αλλά τον έχασα και ψάχνω στο νετ μπας και βγάλω άκρη αλλά τίποτα. μπορεί να βοηθήσει κανείς?

Αν μιλας για τον C1 BnB σερβερ ξεχνα τον...καταστραφηκε! Βρεθηκαν exploits κ ολοι εχουν δισεκατομμυρια, εχουν multi buffs κλπ..

Μαλλον για αθτο σου εδινε τους κρυσταλλους επειδη ειχε αγορασει τα items κ τα εσπαγε...τη παρακσευη ανοιγει ο BnB c3 server.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Αν μιλας για τον C1 BnB σερβερ ξεχνα τον...καταστραφηκε! Βρεθηκαν exploits κ ολοι εχουν δισεκατομμυρια, εχουν multi buffs κλπ..

Μαλλον για αθτο σου εδινε τους κρυσταλλους επειδη ειχε αγορασει τα items κ τα εσπαγε...τη παρακσευη ανοιγει ο BnB c3 server.

Same for Noobwars . Καταστραφηκε λογω exploits και ανικανοτητας της "διοικησης" του .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Fireknight

Same for Noobwars . Καταστραφηκε λογω exploits και ανικανοτητας της "διοικησης" του .

Τα exploits αυτα τα διερευσε η ιδια η ncsoft σε "γνωστα" sites με σκοπο την καταστροφη των prive servers..και το πετυχε! Μονο στον official δν δουλευουν τα exploits.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K [Χθες, στις 15:32]

Τα exploits αυτα τα διερευσε η ιδια η ncsoft σε "γνωστα" sites με σκοπο την καταστροφη των prive servers..και το πετυχε! Μονο στον official δν δουλευουν τα exploits.

Το ξερω .. εχεις δικιο ...

Το θεμα στον NW ηταν οτι μας δουλεβαν κιολας για αρκετο καιρο [τεσπα .. μεγαλη συζητηση ]

Υπαρχουν ομως servers που ξεπερασαν το προβλημα των exploits επειδη το αντιληφθηκαν εγκαιρα και με ενα μικρο rollback και περασμα του C3 συνεχιζουν να λειτουργουν , διορθωνοντας φυσικα και τα προβληματα του C3 ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

Οταν εχω νεα απο κατι καινουριο θα τα ποσταρω...περιμενετε μεχρι τοτε οσοι ενδιαφερομενοι

Αυτο που θα ανακοινωσει θα ειναι πραγματι πολυ ενδιαφερον οταν ειναι ετοιμο .

Αρχική απάντηση από TRoboCop

O νέος server του bnb που άνοιξε άρεσε σε κανέναν;

εγώ απογοητέυτικα πάντως γιατί περίμενα να είναι FULL C3 και όχι modded C1 :(

Full C3 δεν νομιζω να υπαρχει σε private server . Ολοι ειναι modded C1

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει να δει τι εστει l2 ας παει στον official server.Αν θελει να παιξει σε private ας παει σε τρελα rates μιας και δεν ξερει αν θα υπαρχει ο χαρακτηρας του.Γενικα παντως στον official απο οτι μου λενε δεν εχει καμμια σχεση με τους private...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Fireknight

Full C3 δεν νομιζω να υπαρχει σε private server . Ολοι ειναι modded C1

Υπάρχει 90% C3 σε l2j private servers. Αλλά φαίνεται στον bnb δεν θέλανε να κουραστούνε πολύ γιατι για να στήσεις l2j server δεν χρειάζεσαι σχεδόν καθόλου χρήματα αλλά πολυ΄χρόνο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από netcrawler

Δέν έχει καμία σχέση όντως αλλά εκέι υπάρχει ένα άλλο πρόβλημα πολύ σημντικό κατα την άποψη μου το γνωστό σε όλους μας Ebay....

Farewell NW :cry:

Σωστος ο net ... Το ebay καταστρεφει το game .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.