Jump to content



nec 3540


Bird

Recommended Posts

Καλησπερα εχω ενα προβλημα με το 3540 και συγκεκριμενα μεχρι χθες ολα τα δισκακια που τα εγραφε επαιζαν κανονικα στο Dvd player του σπιτιου.Απο σημερα ενω τα γραφει ολα κανονικα -χρησιμοποιω dvd descrypter,shrink-ενω τα διαβαζει ολα,δεν παιζουν στο Dvd player του σπιτιου.Καμια ιδεα?Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bird

Καλησπερα εχω ενα προβλημα με το 3540 και συγκεκριμενα μεχρι χθες ολα τα δισκακια που τα εγραφε επαιζαν κανονικα στο Dvd player του σπιτιου.Απο σημερα ενω τα γραφει ολα κανονικα -χρησιμοποιω dvd despcrypter,shrink-ενω τα διαβαζει ολα,δεν παιζουν στο Dvd player του σπιτιου.Καμια ιδεα?Ευχαριστω

:wassat:

Link to comment
Share on other sites

:D :D

ε σαν παιδι και εγω...Τωρα ειναι ενταξει!

Αλλα το προβλημα συνεχιζεται.Αλλαξα και book type αλλα τα ιδια.

Ολα αρχισαν να συμβαινουν απο τοτε που αλλαξα τους nforce6.39 σε 6.67.Οποιαδηποτε βοηθεια θα ηταν αποδεκτη:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα απο πολλους κοπους και θυσιες(10 κατεστραμενα dvd)το προβλημα ηταν...τα dvd:mad: Απο τα 100 που ειχα dvd+ 10 τελευταια ηταν dvd-:boxed:.Με το που αγορασα καινουρια + και χωρις να αλλαξω τιποτα το προβλημα λυθηκε.Ευχαριστω για την βοηθεια σας:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.