Jump to content



tsunami kai aerocool


jimyleon

Recommended Posts

ρε παιδια θελο να ροτησω το εκσεισ εχω το παραπανο κουτι και θελω να ρωτησω αν μπορο τουσ ανεμιστηρεσ ποθ εχει απο τη μανα τοθ να τοθσ σινδεσο με το aerocool panel και να ιναι ευικτη η αυκσομοιωση των στροφων.παο λοιπον να το δοκιμασο και να ρικσω τισ στροφεσ απο τισ 1600 ποθ ινε τορα,στισ 1300 ,πιγενοθν προσορινα στιν ενδικσι τοθ πανελ αλλα επανερχοντε σχεδδον αμεσοσ ,τον μπροσ και τον πισο ανεμιστιρα τοθσ σινδεσα οσ εκσεισ..το τετραπινο τοθ ανεμιστιρα το σινδεσα με το τροφοδοτικο και το αλλο βισμα το τριπινο το σινδεσα με το πανελ, σοστα τα σινδεσα? ι δεν κανοθν αυτοι οι ανεμιστηρεσ ? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλώς ήρθες στην παρέα μας, αλλά για να μπορούμε και εμείς να διαβάζουμε χωρίς να μας βγαίνουνε τα μάτια πρόσεξε αν έχεις την καλοσύνη λίγο περισσότερο την γραφή σου.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Φίλε μου καλώς ήρθες στην παρέα μας, αλλά για να μπορούμε και εμείς να διαβάζουμε χωρίς να μας βγαίνουνε τα μάτια πρόσεξε αν έχεις την καλοσύνη λίγο περισσότερο την γραφή σου.

Ευχαριστώ.

Αρχική απάντηση από jimyleon

υποψην το εχω στο manual mode και ο καθε ανεμιστηρασ εχει 2 βισματα ...1 τριπινο που το συνδεω με το πανελ{aerocool gatewach} και 1 τετραπινο που το συνδεο με το τροφοδοτικο

Το χαβά του αυτός...................................:zzz: :zzz:

Καλά ρε φίλε προσπάθησε να γράψεις λίγο πιο ανθρώπινα......τι πράγμα είναι αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει κάποιο πρόβλημα ή μπορεί να είναι αλλοδαπής καταγωγής, υπάρχει κατανόηση, αλλά πιστεύω πως τα "θ" και τελικά σίγμα μπορείς να τα βελτιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Φίλε μου καλώς ήρθες στην παρέα μας, αλλά για να μπορούμε και εμείς να διαβάζουμε χωρίς να μας βγαίνουνε τα μάτια πρόσεξε αν έχεις την καλοσύνη λίγο περισσότερο την γραφή σου.

Ευχαριστώ.

Το αυτο!Καταλαβαινω οτι θα γραφεις αλλου με greeklish αλλα σκοπος του συγκεκριμενου forum δεν ειναι να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες και μονο!!

(πρεπει να πεφτει πολυ δουλεμα με το "σωτηρακι")!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εκτος από την ορθογραφία μπορει να μου δωσει καποιος απαντηση για το προβλημα μου?Εχω εναν ανεμιστηρα απ΄το TSUNAMI που εχει ενα καλωδιο κιτρινο που καταληγει σε εναν τριπινο κονεκτορα και αλλα 2 καλωδια (μαυρο κοκκινο) που καταλληγουν σε τετραπινο κονεκτορα.Πωσ μπορω να τα συνδεσω αυτα με το pannel Gatewatch της aerocool που εχει τριπινες υποδοχες ωστε να αυξομειωνονται οι στροφες του ανεμιστηρα.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θα πάς στο Φανό (μαγαζάκι στην κάνιγκος αν θυμάμαι και πάρε τρίπινα πινς και κόψε τα 2 καλωδια (μαυρο κοκκινο) που καταλληγουν σε τετραπινο κονεκτορα και βάλτα στο τρίπινο.

ΠΡΟΣΟΧΉ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΙΝΑΙ 12 ΒΟΛΤ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΓΕΙΩΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimyleon

Ρε παιδιά εκτος από την ορθογραφία μπορει να μου δωσει καποιος απαντηση για το προβλημα μου?

Περίμενα μια πιο ώριμη αντιμετώπιση. Δεν τα λέμε μόνο για να τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.