Jump to content



Υγρο Υδροψυξης


pug_f_e

Recommended Posts

Ρωτα τον eleven, αυτος με ειχε φερει το απιονισμενο νερο :)

Ρα ακόμα το θυμάσαι..........:D

Μην παραπληροφορείς τον κόσμο.Την πρώτη φορά που γεμίσαμε το κύκλωμα στο πισι σου το νερό ήταν αποσταγμένο, απιονισμένο ,τηγανισμένο βρασμένο και οτι σε -......ενο μπορείς να φανταστείς και ολα ήταν πεντακάθαρα για αρκετό χρόνο.Απλά όταν το ξαναστήσαμε μπέρδεψα τα δοχεία και σου έφερα αυτό που το έιχα γεμισει απο την βρύση.......:rolleyes:

Μια χαρά είναι το WIFI .Ατο δικό μου σύστημα το οποίο είναι σε λειτουργία για πάνω απο ενα χρόνο δεν έχει εμφανιστεί το παραμικρό πέρα απο ενα ελαφρό θόλωμα στους σωλήνες

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα τα μπέρδεψε λέει :p εγώ παιδιά με distiller για σίδερα σιδερώματος για σιδερώστρες lol λίγο οινόπνευμα και 2-3 σταγόνες alogοn από petshop δεν έπαθα τίποτα εδώ και πολύ καιρό που τρέχει η ίδια λούπα ούτε θόλομα

Link to comment
Share on other sites

τελικα το υγρο το πηγα στο πλαισιο και μου ειπαν οτι πραγματι χαλασε (μαλλον κατα τη μεταφορα) , γιατι λεει παγωσε..

πραγματι,τη μερα που μου το φερανε , ηταν τοτε με τα πολλα κρυα και ηρθε πολυ παγωμενο..

μου ειπαν να παρω στην Αθηνα τηλεφωνο, για να μου το αλλαξουν

ααα και για το WFI, οι σωληνες μετα απο καιρο θολωνουν???

πως θα γινει να μη θολωσουν ??:)

Link to comment
Share on other sites

ε και να θολωσουν μωρε τι σε πειραζει?η δουλεια σου παλι θα γινεται.οταν θολωσουν κανε τη πατεντα του doom.παρε ενα σιδερακι με ενα βαμβακακι στην ακρη καθαρισε και ξαναφτιαχτα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.