Jump to content



Προβλημα στο τοπικο δικτυο του σχολειου μου


kolobaki

Recommended Posts

  • 4 months later...

Στράτο αυτά τα πλερώνει το υπουργείο, δε μπορεί να έρθει ο άλλος και να της πει πως θέλει 600Ε.

Αν θυμάμαι καλά η καθηγήτρια, δε ξέρει τη τύφλα της, αν έχεις αυτή που είχα και εγώ.

Οποτε καλύτερα να πάρετε τηλέφωνο τον κατασκευαστή και να σας στείλει κανένα τεχνικό της προκοπής να δει τι παίζει.

Τι ***** τους διορίζουν γμ το φελεκι μου, τς τς τς...

Link to comment
Share on other sites

μην παιδευαιστε με τεχνικους και αηδιες. το θεμα ειναι απλο. βγαλτε για λιγο τον σερβερ απο το δικτυο καντε back-up τα παντα και μετα φορματ. αν δεν θελετε να μπλεκετε με λινουξ βαλτε ενα αντιβιοτικο ειδικα σχεδιασμενο για δικτυα. Νομιζω οτι το AVG εχει μια τετοια εκδοση. Βρισκετε καπου εδω μεσα: www.grisoft.com . Αφου τελειωσετε με την εγκατασταση ρυθμιστε το, στηστε το δικτυο και τελειωσατε.

Αν θελετε το κανω εγω μονο με 300 ευρωπουλα !!!!

Επισης αν οι καθηγητες ειναι ασχετοι πες του να παραιτηθουν και να πανε να μαθουν υπολογιστες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από hayabusa [26-03-2006 20:30]

ειναι παρα πολυ απλο. τοσο που και δυο μαθητες μονοι σας μπορειτε να το κανετε. Αντε ρε ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

αμα το καναν οι ιδιοι τοτε δεν θα υπηρχαν τυποι που να ζητανε απο 600-800-1000 ευρω στην καθησια.:zzz: so keep sleeping guys:zzz:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.