Jump to content



Αλλαγή Μητρικής


morph

Recommended Posts

Λόγω του προβλήματος που περιγράφω σε αυτό το thread θέλω να αντικαταστήσω την Gigabyte (PC1 της υπογραφής μου) με ένα άλλο Motherboard. Tί λέτε να προτιμήσω?

Κάτι σε ASUS μήπως? αλλά θα βρώ για τον επεξεργαστή μου ή θα χρειαστεί αγορά και επεξεργαστή? (κάτι που θα προτιμούσα να αποφύγω λόγω $$$). Η ήδη υπάρχουσα έχει chipset intel 875p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morph [Σήμερα, στις 15:48]

δεν την έχουν τη συγκεκριμένη!

δεν πιστευω να πηρες τηλεφωνο?η αν πηγες απο εκει να εδωσες βαση στο τι λεει το κουτι??πριν μια βδομαδα ειχε 4 κομματια σε καφε κουτια χωρις φωτο,με μονο ενα ταμπελακι να λεει p4c800!!κανε μια βολτα και ψαξε οπως κοιτας το service,το δεξι ραφι!!(πληρης guide)!!

Link to comment
Share on other sites

Τηλ. πήρα και μου είπαν δεν την έχουν. To stock house του Πλαισίου που είναι; (πράγματι, αν δεν πάς εκεί άκρη δε βγαίνει. Εχθές πήρα τηλ. για ένα ΖΙΡ της iomega και μου λένε έχουν. πήγα στο κατάστημα και δεν είχε τπτ @%^&*&@)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από morph [27-11-2005 12:24]

Τηλ. πήρα και μου είπαν δεν την έχουν. To stock house του Πλαισίου που είναι; (πράγματι, αν δεν πάς εκεί άκρη δε βγαίνει. Εχθές πήρα τηλ. για ένα ΖΙΡ της iomega και μου λένε έχουν. πήγα στο κατάστημα και δεν είχε τπτ @%^&*&@)

ειναι στην μεταμόρφωση...στο τελευταίο όροφο~~!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.