Jump to content



που θα παει???


amartolos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από giorgos_cupra

Εμενα μ'αρεσουν και αυτα που συνδιαζουν κλασσικο με μοντερνο...:inlove: και 600 αλογακια βεβαια δεν με χαλανε:inlove: BEHOLD:

rufrt1207l2tp.jpg

rufrt1209l1qz.jpg

Το αγαπημενο μου αυτοκινητο... :inlove: :inlove:

VW Group ftw!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Athens2004

ε αφου το βιάσαμε που το βιάσαμε ας το σκοτώσουμε κιόλα .

http://www.wallpaper.net.au/wallpaper/automotive/Lamborghini%20Murcielago%201%20-%20800x600.jpg

Ειπαμε αλλα οχι και το χρεπι.....

http://www.fantasycars.com/derek/cars/images/pagani/zondac12_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eνα ειναι ΤΟ αμαξι...

genleenewwhlsbest.jpg

Specs...

* Year: 1969

* Make & Model: Dodge Charger R/T (Road and Track)

* Engine: 440 c.i. Magnum V-8 rated at 375hp (225 c.i., 383 c.i. and 426 c.i. Hemis were also used)

* Carburetor: Four barrel Holly 780 Double-Pumper

* Transmission: Chrysler "Torqueflite" A-727 Heavy Duty Automatic Tranmission

* Wheels: Shelby 10 Spoke Rims and B.F. Goodrich T/A radial tires

* Color: Hugger or Hemi Orange

* Other Notables: Black or tan interiors, three point rollbar, glass pack exhaust, front grill guard, Dana limited slip differential, Dixie horn and CB whip antenna.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

bose surround system????να το βαλω????αξιζει????

Κοίτα, υποτίθεται ότι μπαίνεις στο αμάξι για να οδηγήσεις... Αν θες να ακούς και μουσική, σου φτάνουν 4 midrange και 2 tweeters στις μπροστινές κολόνες (το πιο κλασικό setup σε στερεοφωνικό σύστημα)...

Το σύστημα surround μπορεί να βγάζει περισσότερα watt αλλά δεν θα σου δίνει ίσως τη δύναμη ενός stereo συστήματος, όταν θέλεις να παίξεις δυνατά... Φυσικά άμα θέλεις να βάλεις να παίζει κανα DVDάκι την ώρα που οδηγάς και να ακούς μόνο τον ήχο (γιατί αν κοιτάς την οθόνη και όχι το δρόμο..... καλά ξεμπερδέματα!) και έχεις και τα παραπάνω χρήματα που απαιτούνται, βάλ' το. Καλή είναι η Bose και θα πουλάς και μούρη με τέτοιο σύστημα...

Υ.Γ.: Το μπεζ δέρμα με γκρι πλαστικό είναι από τους αγαπημένους μου συνδυασμούς χρωμάτων... Κ-Ο-Ρ-Υ-Φ-Α-Ι-Ο πραγματικά! Δεν μπορείς να βάλεις και κανα ξύλο στο ταμπλό; (σε σκούρο χρώμα κοκκινωπό, που ταιριάζει και με το μπεζ δέρμα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 00:51]

bose surround system????να το βαλω????αξιζει????

Η προσωπικη και ταπεινή μου γνώμη λέει πώς , καλύτερα χωρίς δέρμα και χωρίς bose και οτιδηποτε αλλο περιττο [για μένα] και 2.0lt fsi παρά ένα full full xtra 1.6.

Link to comment
Share on other sites

Που θα πάει... Το NSX θα το χτυπήσω κάποια στιγμή... Κατά προτίμηση σε χρώμα γκρι σκούρο μεταλλικό και με το σήμα της Honda στο καπώ. :inlove:

Όχι οτι θα με χαλάσει και το σηματάκι της Acura...

Έως τότε όμως, βολεύομαι με ένα Type-R του '94 (1600cc - 182hp). :cool:

Επειδή όμως ούτε αυτό έχω, μου αρκεί το HR-V. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos [Σήμερα, στις 00:51]

bose surround system????να το βαλω????αξιζει????

εχω ακουσει και Κ@λο-ΛΕΕΙ.:T:

βεβαια εμενα μου αρεσε τοσο πολυ γιατι δεν ειμαι τυπος των πολλων βατ σαν τους καγκουρες του μπουρναζιου.προτιμω το σαραουντ οπουδηποτε.και στο σπιτι και στο αμαξι.ΤΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΣΑΡΑΟΥΝΤ ομως.οχι οτι να ναι.και τα BOSE ειναι ΕΓΓΥΗΣΗ :flex:

εαν εισαι τυπος ''θελω να χωνω τα μπιτια και τον γονιδη ΤΕΡΜΑ'' το σαραουντ τις BOSE δεν ειναι για σενα:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.