Jump to content



ξεχασα το password του λογαριασμου!!!


jpcupra

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από greekfragma

για τσεκαρε αυτο:)

ενδιαφερον.κανω παλι βοοτ δοκιμαζω και ποσταρω....

υγ:σε βοηθησε αυτο το προγραμμα σε παρομοιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

μακαρι και σε σενα:)

ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:jump: :jump: :jump: :jump:

τα καταφερα!!!σε ευχαριστω greekfragma!!!!:daisy: :daisy: ειχε μια επιλογη που ελεγε "blank password" και εγω την προσπερναγα?!:tomato:

και παλι ευχαριστω....:hug: :hug:

Link to comment
Share on other sites

απλα ορισμενες φορες πανω στον πανικο θολωνουμε και δεν βλεπουμε τιποτα.ουτε το πιο απλο που ειναι μπροστα μας.γι'αυτο και εγω κουλαρα,εκανα:smoke: και ξανακατσα με πιο καθαρο μυαλο και κοιταζοντας το manual που κατεβασες βρηκα τη λυση....

οσο για τον @dj alex εχω να πω οτι το nero το δουλευω πολλα χρονια και ξερω τι κανει.απλα κολλησα την συγκεκριμενη στιγμη γιατι ειχα πολλα πραγματα μεσα στο λαπτοπ και μονο στην ιδεα του format:cry: ........αλλα ξεχασα....στην προηγουμενη ζωη ολοι ηταν χακερ...τεσπα...σταματαω τις κακιες....

υγ: .....και σε ειχα παρεξηγησει ρε greekfragma.....:worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί δε μου δουλεύει; Βασικά bootάρω, με ρωτάει σε ποιό partition είναι το λειτουργικό, πατάω αλλά μου βγάζει τα ίδια. Βασικά απ'όσο πρόσεξα, μου βγάζει δυο partitions τη στιγμή που έχω 3. Πάντως τον SATA τον βρίσκει... Κανένα πιο αναλυτικό help file ή how-to σου βρίσκεται μήπως;

Όχι, δεν έχω κι εγώ πρόβλημα (τώρα) με τον κωδικό μου απλώς το δοκίμαζα γιατί μου χει χρειαστεί 1-2 φορές... :(

Link to comment
Share on other sites

@ GreekFragma

Θα σε πείραζε πολύ να το ποστάραμε στο "Καινούργιες Εκδόσεις" ή στο "Freeware collection links" :innocent:

---

Πάντως θεωρώ πως η διάδωση τέτοιων προγραμμάτων είναι σοβαρή υπόθεση. Απ τη μια δεν έχει νόημα τέτοια θρεντ να τα στέλνουμε στη Μαύρη Τρύπα, γιατί ποιός ξέρει, μπορεί κάποιος να έχει πολύ σημαντικά για αυτόν αρχεία (πχ οικογενειακές φωτο, εργασίες κτλ) κ κρίμα θα ήταν να χαθούν από μια βλακεία. Από την άλλη, δεν μπορείς να διαδίδεις παντού το πρόγραμμα αυτό. Το να το δώσεις σε ένα 12χρονο ... ε, δεν θα ήταν ότι καλύτερο.

Αν κ βγαίνω οφ τόπικ, θέτω το εξής ερώτημα στην ουσία στο TheLab: "Να επιτραπεί συζήτηση γύρω από τέτοια πράγματα ή όχι ? ". ’λλο τέτοιο παράδειγμα είναι διάφορα hacking tools τα οποία κυκλοφορούν νόμιμα για προσωπικές δοκιμές (να δοκιμάσεις ο ίδιος το πόσο προστατευμένο είναι το σύστημά σου. Κατά τη γνώμη μου θα ήταν καλό να γίνονται τέτοιες συζητήσεις: α) Με μέτρο, β) στο κατάλληλο μέρος δηλ να μην έχουν ΟΛΟΙ πρόσβαση σε ορισμένα πράγματα. Όπως κάναμε με την "Ζήτηση"

Τι λένε οι Admins ??? Να ανοίξω σχετικό θρεντ ή να το αφήσουμε εδώ κ να τελειώσει με μερικά πμ ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Όχι, δεν έχω κι εγώ πρόβλημα (τώρα) με τον κωδικό μου απλώς το δοκίμαζα γιατί μου χει χρειαστεί 1-2 φορές... :( Εμένα γιατί δε μου δουλεύει; Βασικά bootάρω, με ρωτάει σε ποιό partition είναι το λειτουργικό, πατάω αλλά μου βγάζει τα ίδια. Βασικά απ'όσο πρόσεξα, μου βγάζει δυο partitions τη στιγμή που έχω 3. Πάντως τον SATA τον βρίσκει... Κανένα πιο αναλυτικό help file ή how-to σου βρίσκεται μήπως;

οταν μπουταρει και σε στελνει σε dos διπλα απο τα partitions πρεπει να σου εχει σε ενα και μοναδικο διπλα την λεξη "boot".δοκιμασε παντως με ολους τους αριθμους(βλ.επιλογες).στο πρωτο βημα σου λεει να επιλεξεις απο ποιο partion να κανει boot.στο δευτερο απλα πατας "enter" και μετα ολα ειναι απλα,ιδιαιτερα αν εχεις και τιποτα υποψην απο dos...αυτα...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

νομιζω οτι δεν θα επρεπε να γινει κατι τετοιο.παρ ολα αυτα ολα ειναι στην κριση των αντμιν.εκεινοι εχουν τον τελευταιο λογο.

απ'οσο γνωριζω ειναι παρανομο.καλη φαση απο την μια αλλα απο την αλλη?

Αρχική απάντηση από kreach

Το να το δώσεις σε ένα 12χρονο ... ε, δεν θα ήταν ότι καλύτερο.

παντως ενα δεν καταλαβαινω...πως τα εχουν τοσο χυμαδιο στο net!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.