Jump to content



Bunner Team Greeks United (hosted by TheLab.gr)


Iannis1416003167

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

δεν ηταν bug....

δικό σου

//sero.cwsurf.de/dc.php/user/FrOsT_frt/team/Greeks%20United%20(hosted%20by%20TheLab.gr)/logo

δικο μου

//sero.cwsurf.de/dc.php/user/panoc/team/Greeks%20United%20%28hosted%20by%20TheLab.gr%29/logo

απλά ηταν λαθος η συνταξκη ειχε τις () αντι για τα 20%

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 20:09]

Θα τρελαθώ....

εδω στο site καποιο προβλημα υπάρχει με τον κωδικα.

Δεν σε αφεινει διαβαζα να ανεβασεις php,html κλπ δεν καταλαβα τι παιζει

Οι admin πρεπει να το δουν

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτερα θα μπουν σε ψηφοφορια περιπου 7-8 banner για την ομαδα στο pctechnology ώστε να εχουμε ολοι το ιδιο. Επιδη ειναι φασαρία δεν τα κανω edit για εδω. Θα κανω το τελικο μονο που θα εχουμε επιλέξει σαν ομαδα

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται να δει τα banner που υπάρχουν μέχρι στιγμής ας επισκεφτεί αυτό το thread.

Θα γίνει ψηφοφορία για να υπάρχει ένα κοινό για όλους. Όποιος ενδιαφέρεται ας πάρει μέρος. Το τελικό banner θα γίνει resize έτσι ώστε να μπορεί να χρησιμοποιηθεί και εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από _daemon_ [Σήμερα, στις 16:36]

Όποιος ενδιαφέρεται να δει τα banner που υπάρχουν μέχρι στιγμής ας επισκεφτεί αυτό το thread.

Θα γίνει ψηφοφορία για να υπάρχει ένα κοινό για όλους. Όποιος ενδιαφέρεται ας πάρει μέρος. Το τελικό banner θα γίνει resize έτσι ώστε να μπορεί να χρησιμοποιηθεί και εδώ :)

......αφου τα παληκάρια φτιάξουν script για τα στατιστικά όπως μου ειπε ο RootX.

Δεν εχω ιδέα από προγραμματισμό και έτσι δεν μπορω να βοηθήσω σε αυτό το κομάτι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από format c: [Σήμερα, στις 00:20]

πολύ ωραίο Iannis, ευχαριστούμε!!!!!!

Εγω ευχαριστώ για την φιλοξενία :)

Παμε γερα ειμαστε 78

να γινουμε 100 σε πρωτη φάση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Iannis

......αφου τα παληκάρια φτιάξουν script για τα στατιστικά όπως μου ειπε ο RootX.

Δεν εχω ιδέα από προγραμματισμό και έτσι δεν μπορω να βοηθήσω σε αυτό το κομάτι

?? Σίγουρα στο είπα εγώ βρε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.