Jump to content



Βαψιμο


oxide

Recommended Posts

Γεια σας μορτες,

ψαχνω ενα βαφειο στη θεσσαλονικη...

συγκεκριμενα θελω να βαψω ενα κουτακι που ετοιμαζω σε χρωμα μαυρο σαν καθρεφτη.

Σπιτι ειναι δυσκολο να γινει γιατι στο συγκεκριμενο χρωμα και ο παραμικρος κοκος σκονης φαινεται απο 1000 μετρα.

Το χρωμα εχω δυνατοτητα να το βγαλω ολο εγω..

αν γνωριζει κανεις κατι...

ευχαριστω. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρα θελεις ενα φουρνο βαφης.

Δυσκολα θα βρεις καποιον γιατι θα αναψει τον φουρνο μονο για σενα .

Δοκιμασε παντως ποτε δεν ξερεις .

Υπαρχει ενας φουρνος βαφης στην Δελφων με Κρητης γωνια διπλα στο συνεργειο της

Honda.Ενας αλλος ειναι Κωνσταντινου Καραμανλη στο φαναρι της αθλοκινησης κανεις

αναστροφη στο δεξι σου χερι (Τσιλικης ονομαζετε νομιζω).Τωρα

δεν με ερχετε κανενας αλλος μιας και δεν ασχολουμαι πλεον .Θα ρωτησω και τον αδερφο μου

μηπως μπορει να κανει κατι στην δουλεια αλλα δυσκολα λογω του οτι ειναι αντιπρσωπεια.

Link to comment
Share on other sites

ok σε ευχαριστω...

δεν ξερω αν χρειαζεται φουρνος...με πιστολι ειχα στον νου μου..ισως και να ναι το ιδιο...

Τελικα μπορω να δανειστω πιστολι αλλα δεν εχω ιδεα πως να σοθω απο την σκονη και τι χρωματα ανακατεψω για να πετυχω αυτο που θελω..οποτε συνεχιζω να ψαχνω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ok σε ευχαριστω...

δεν ξερω αν χρειαζεται φουρνος...με πιστολι ειχα στον νου μου..ισως και να ναι το ιδιο...

Τελικα μπορω να δανειστω πιστολι αλλα δεν εχω ιδεα πως να σοθω απο την σκονη και τι χρωματα ανακατεψω για να πετυχω αυτο που θελω..οποτε συνεχιζω να ψαχνω...

επειδη ασχολουμουν με μηχανοκινητα γενικα το χρωμα του πιστολιου θελει πρωτα ασταρομα αποκατω για να γινιε σωστη δουλεια (ντακς you may skip that) αλλα σιγουρα εαν θες να βγει καθρεφτης οπως λες η επιφανεια θελει λιγη μαεστρια καθως και φουρνο ασυζητητη... αλλιως σιγουρα θα εχεις μπιμπικια..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.