Jump to content



MMAXX 1GB dimms DDR1 pc3200


nikoskrhth

Recommended Posts

Καλή χρονία στα μεγάλα παιδία!!!

eshop link

Αγόρασε κανείς τις παραπανω μνημες απο το e-shop που ειναι πολύ φθηνές να μας πει την εμπειρία του στο OC και τη chips φοράνε?

Ελπίζω να είναι τουλάχιστον αξιόπιστες στα default

Link to comment
Share on other sites

κανένας δεν τις έχει αγοράσει? περίεργο μου φανεται. άντε ρε παιδιά μην τρέπεστε postarete τις απόψεις σας για τις παραπάνς μνημες.

Υ.Γ έχει βρεί κανείς ποιό φτηνές μνημες 1GB dimm από τις ΜΜΑΧΧ που κάνει 72eur/dimm???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 15:50]

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.554640

εγω ειδα αυτες παλι και μου κανει εντυπωση η τιμη. Να ρωτησω στο μαντειο των αδελφων μπας και ξερουν τι φορανε? :D

Αν η φωτο τους ειναι σωστη φορανε BGA chips... BGA chips χρησιμοποιει ΚΑΙ η micron στην value 1GB σειρα της (οχι στα ballistix) τα οποια με το ζορι πανε 220-230 @2.5-3-3 αν ειναι τα ιδια καθως δεν ξερω και πολλες κατασκευαστριες chip που να βγαζουνε 64αρια BGA chips σε DDR1 τοτε.

Για 140-160 ευρω 2GB .... I'd hit it!!

Link to comment
Share on other sites

εγγυήση πρέπει να εχει lifetime obijuan1983 στο site της εταιρίας έτσι έγραφε και στο e-shop το γράφει.

spc πόσο χάλια να είναι η μνημες? αμα έχουν πολλά προβλήματα τοτε το e-shop δεν θα ξαναφέρει.

δε νομίζω να υπάρχει DDR1 μνήμη σε BGA μορφή αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.