Jump to content



Ξαναζωντανεψτε τις καμενες σας bh5 - UTT !!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!


ilgreco1974

Recommended Posts

Βασικά δεν ανασταίνει νεκρούς αλλά μια μικρη ανάνυψη την κάνει...Αν ΚΑΕΙ το module αντε γειά...Το θέμα είναι σε ένα dimm που βγάζει λάθη θα κάνει δουλειά? Θα το δοκιμάσω σε μια δικιά μου μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

CPUZ is a truelly great program. But this time its the bad guy and Erases the SPD from the memory!

Many people say its the problem when using Clockgen and CPUZ at the same time.

Damm !!!!!!!!!!!!!!!! κόβω το καναρίνι μου στην μέση ότι αυτο είχε πάθει το ένα το oczακι μου εκ των 2 [που κανανε 2-2-2-5 230 με 2.8 ] και τσάμπα τα εστειλα πίσω . :toomuchne

Δεν μπορουσε να ειχε κανει αυτο το post 1 μηνα πριν :slap:

Link to comment
Share on other sites

Να προσεχετε να μην γραφετε μαμακιες .....

We now know that when you have an Asus motherbord with the ct-479 and dothan you easily can kill youre mem. Many people say its the problem when using Clockgen and CPUZ at the same time.

Asus motherbord with the ct-479 and dothan

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy

...καλη φαση ...αυτα ειναι.... :D

Alex...οταν συνηθως λεμε χαλασε το spd αυτο εννοουμε οτι εχει σβηστει....τωρα εσυ πως εισαι σιγουρος οτι εχει καει το ολοκληρωμενο??

γιατι πολυ απλα οτι και να κανο με το σιγκεκριμενο στικακι δεν επαιζε με τιποτα τι μονοτικες τι αλλη μητρικη τιποτα

απλα νεκροθικε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 10:48]

CPUZ is a truelly great program. But this time its the bad guy and Erases the SPD from the memory!

Many people say its the problem when using Clockgen and CPUZ at the same time.

Damm !!!!!!!!!!!!!!!! κόβω το καναρίνι μου στην μέση ότι αυτο είχε πάθει το ένα το oczακι μου εκ των 2 [που κανανε 2-2-2-5 230 με 2.8 ] και τσάμπα τα εστειλα πίσω . :toomuchne

Δεν μπορουσε να ειχε κανει αυτο το post 1 μηνα πριν :slap:

..πςςςςς....πικρα .......:( :( :(:eek:

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ... 4αμησε τα .

Το ψόφιο στικάκι οταν το πήρα επαιζε μια χαρα [αρα δεν ηταν ελλατωματικο] ... ρευμα δεν ειχε φαει πάνω απο 2.9 την μια μέρα που προλαβα και το χάρηκα.... αντε ας πουμε οτι overvoltare και το dfi ... 3vdimm στην χειροτερη να ειχε αρπάξει ... bh5+3vdimm = αποκλειεται να την ακουσε απο το ρευμα .

Με απλή μέθοδο της απαγωγής τι μας μένει ... ????????????

Many people say its the problem when using Clockgen and CPUZ at the same time. <----- αυτο μας μένει

αρε φουστη μου αν ειχα φερει στην ζωή αυτο το στικακι καθόμουν με το 939 αλλα 2 χρόνια .

Link to comment
Share on other sites

Να προσεχετε να μην γραφετε μαμακιες .....

We now know that when you have an Asus motherbord with the ct-479 and dothan you easily can kill youre mem. Many people say its the problem when using Clockgen and CPUZ at the same time.

Asus motherbord with the ct-479 and dothan

Overvolt μάθε να διαβάζεις περισσότερες απο 2 γραμμές που είναι ο τίτλος και πέρα απο τα bold και μετά πούλα υφάκι που θα μας προσφέρεις και ειρωνία κιόλα.\

a6fy.jpg

aa2mm.jpg

aaa0kj.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.