Jump to content



No POWER! (HELPPP!)


Futuristic

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από greekfragma

δοκιμασε με ενα αλλο τροφοδοτικο.........ή πηγαινε αυτο σε ενα φιλο σου να το δειτε στο μηχανημα του.

Λακη, εισαι πολυ αργος...

regards,

Επαμεινωνδας

Link to comment
Share on other sites

ΝΩΝΤΑ...........μου λειψες...........δεν πειραζει που ρχομαι δευτερος.....αρκει που σε εχουμε back to business.......αλλα το οτι ανεβηκα σαλονικα για 3 μερες και ειδα τους υπολοιπους και συ με εγραψες για ενα γυναικακι αυτο ξεχειλιζει το ποτηρι......ΚΡΑΑΑΑΑΑααααα

τελος το οφφτοπικ.....η συνεχεια στο μσν οταν μπεις.

@Futuristic : κανε οτι σου ειπε ο φιλτατος ζαχος.....ειτε κατευθειαν γυρνα το στο ε-σοπ η τσεκαρε το σε αλλο συστημα....ειτε το συστημα σου με δανεικο τροφοδοτικο παρομοιας ισχυος.

παντως εγω δεν θα το ξανα-ανοιγα το μηχανημα με το ιδιο τροφοδοτικο..........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ΝΩΝΤΑ...........μου λειψες...........δεν πειραζει που ρχομαι δευτερος.....αρκει που σε εχουμε back to business.......αλλα το οτι ανεβηκα σαλονικα για 3 μερες και ειδα τους υπολοιπους και συ με εγραψες για ενα γυναικαι αυτο ξεχειλιζει το ποτηρι......ΚΡΑΑΑΑΑΑααααα

Αγαπητε Λακη,

επειδη ψηνεσαι να τα ακουσεις.....ακου λοιπον.

Αντι να ερθετε ρε παλιοπαρταλια ολοι σας να βοηθησετε στην μετακομιση, πινατε καφεδες στην παραλια και με καλουσατε και απο πανω στο τηλεφωνο να μου το πειτε....τεμπελοσκυλα ολοι..

ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ...

Οφφ τοπικ μοουντ, ΟΦΦ

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω αυτο το τροφοδοτικο(tg480-u22)και στην πισω μερια ο διακοπτης ειναι στην μεση οπως οταν το αγορασα..μια φορα το ειχε κανει(να δουλευουν ανεμιστηρια και να μην ανοιγει η οθονη)αλλα νομιζα οτι εφταιγε η μητρικη λογω του o/c...απο τοτε δεν το εχει ξανακανει με τον επεξ overclocked και σταθερο.να αφησω τον διακοπτη οπως ειναι η θα αρχισει τα περιεργα?

2μηνες το εχω περιπου...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.