Jump to content



Αξίζει η αγορά 6600?


g_0x

Recommended Posts

Αν θυμάμαι καλά πριν τα Χριστούγεννα πήρα την ASUS 6600 με 256ΜΒ 128 ευρώ.

Είμαι ικανοποιημένος.Στον P4 με 512ΜΒ ram επαιζε καλά το Most Wanted στα 1024.

Αν δεν θές να δόσεις παραπάνω πάρ'την.

Link to comment
Share on other sites

για ριξε μια ματια σε αυτη. την πηρε ενα φιλαρακι πριν μια βδομαδα και ειναι ευχαριστημενος! http://www.e-shop.gr/search_per.phtml?offset=30&category=%CA%C1%D1%D4%C1%2520%C3%D1%C1%D6%C9%CA%D9%CD&category2=AGP

Link to comment
Share on other sites

παιδια?λετε 6800LE καλύτερα απο 6600?παντα AGP.επειδη δεν εχω χρονο να ψαξω τωρα για τιμες αν θελετε διαφωτιστεμε μεχρι που θα μπω την αλλη βδομαδα παλι μεσα να ψαχτω λιγο.οταν μιλουσαμε για6600 απλη κ με O/c παει σαν 6600GT απο μνήμες πως πάμε?απο ψύξη θέλει κάτι παραπάνω?6800LE σε 6800 ή 6800GT ας πούμε γίνεται?ποια μοντέλα θα δόσουν κάτι παραπάνω?απο ψύξη και μνήμες πως θα πάνε?thnx παιδες.

Link to comment
Share on other sites

Στην 6800LE νομίζω μπορείς να ξεκλειδώσεις 4 pipelines και να την κάνεις 6800. Αν το καταφέρεις αυτό, ξεφεύγεις σε επιδόσεις.... Χώρια το overclocking που θα της κάνεις. Και χωρίς να την πειράξεις καθόλου, η 6800LE έχει περίπου τις ίδιες επιδόσεις με την 6600GT. Οπότε μάλλον είναι η καλύτερη λύση σε αυτά τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.