Jump to content



Η Τeledome σπάει το φράγμα των �10 στο ADSL


helloween

Recommended Posts

Σε προσφορά που σπάει το φράγμα των 10 στις προπληρωμένες ετήσιες συνδρομές προχωρεί από την Τετάρτη η TELEDOME για ADSL Internet στα 384kbps, με το προϊόν TELEDOME DSL INTERNET 9,99. Οι ήδη εξοικειωμένοι χρήστες DSL, που διαθέτουν σύνδεση και εξοπλισμό DSL, μπορούν να μειώσουν σημαντικά τα έξοδα της συνδρομής τους και να σερφάρουν με υψηλές ταχύτητες μέσω του δικτύου της TELEDOME.

Συγκεκριμένα, η χρέωση για 12μηνη συνδρομή ανέρχεται σε 119,88 [142,66 με ΦΠΑ], δηλαδή σε 9,99 το μήνα [11,89 με ΦΠΑ]. Η υπηρεσία παρέχει απεριόριστη πρόσβαση στο Internet, δυναμική ΙΡ και ένα λογαριασμό e-mail.

Η απόκτηση της συνδρομής γίνεται μέσω του e-shop της TELEDOME και το δίκτυο συνεργατών της TELEDOME σε όλη την Ελλάδα. Η προσφορά ισχύει έως τις 31 Μαρτίου 2006 και αφορά μόνο στη συνδρομή για πρόσβαση μέσω ADSL. Ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να είναι κάτοχος σύνδεσης Α.ΡΥ.Σ και ADSL modem.

Την ίδια περίοδο θα διατίθεται σε προσφορά και η προπληρωμένη συνδρομή στα 384kbps, 6μηνης διάρκειας, η οποία θα παρέχεται στα 65,94 [78,47 με ΦΠΑ], δηλαδή με 10,99 το μήνα [13,08 με ΦΠΑ].

Link to comment
Share on other sites

η ταπεινη μου γνωμη ειναι να μην δεσμευεστε με συμβολαια ετησια κλπ......αλλα αν γινεται με αοριστου μηνιαιες συνδρομες ή στην χειροτερη με καποιο φθηνο πακετακι 3+Χ μηνες.

κριμα να τους δινετε τα λεφτα μπροστα ενω ειναι αποδεδειγμενο 100% οτι καθε 2 μηνες πεφτουν συνεχως τα παγια.

και επειδη τα γραπτα μενουν.............εαν εχει την καλοσυνη ο kunoobidi σε 3μηνες απο σημερα να μας πει ποσο ακριβοτερα θα πληρωνει την 384 του ετησιου συμβολαιου του οταν εγω θα δινω περιπου τα μισα για την ιδια συνδεση.

π.χ.

9.99 σημερινης προσφορας---<>---7ευρω μετα την πτωση τιμων σε ελευθερη συνδρομη αοριστου χρονου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 23:31]

η ταπεινη μου γνωμη ειναι να μην δεσμευεστε με συμβολαια ετησια κλπ......αλλα αν γινεται με αοριστου μηνιαιες συνδρομες ή στην χειροτερη με καποιο φθηνο πακετακι 3+Χ μηνες.

κριμα να τους δινετε τα λεφτα μπροστα ενω ειναι αποδεδειγμενο 100% οτι καθε 2 μηνες πεφτουν συνεχως τα παγια.

και επειδη τα γραπτα μενουν.............εαν εχει την καλοσυνη ο kunoobidi σε 3μηνες απο σημερα να μας πει ποσο ακριβοτερα θα πληρωνει την 384 του ετησιου συμβολαιου του οταν εγω θα δινω περιπου τα μισα για την ιδια συνδεση.

π.χ.

9.99 σημερινης προσφορας---<>---7ευρω μετα την πτωση τιμων σε ελευθερη συνδρομη αοριστου χρονου.

Πολύύύύύ Σωστόόόόός μόνο πακέτα για να μην αισθάνονται και οι εταιρείες την σιγουριά του συμβολαίου :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.