Jump to content



Μαγαζιά πληροφορικής και δόσεις


CaptainMilo

Recommended Posts

Παιδιά , μήπως γνωρίζετε κάποιο μαγαζί πληροφορικής το οποίο να υποστηρίζει δόσεις μέσω visa electron? Κυρίως ενδιαφέρομαι για multirama και πλαίσιο

Προσπάθησα μια με το e-shop , αλλά απ' ότι φαίνεται υποστηρίζεται μόνο στην περίπτωση που θέλεις να τα πληρώσεις όλα κατευθείαν :TD:

Όλοι υποστηρίζουν visa , αλλά δεν ξέρω το κατά πόσο μπορείς να χρησιμοποιήσεις την χρεωστική για τις δόσεις

Link to comment
Share on other sites

ειδα φως και μπηκα.....:hehe:

[εμπειρος mode on]

το πλαισιο υποστηριζει σιγουρα και 100% αυτο που λες για ολες τις Visa....αρα και Electron

το multirama εχω να το κοιταξω καιρο μιας και εχω δωθει ολοκληρωτικα στον 1 και μοναδικο δοσα της ελλαδος στα technology presents........

[εμπειρος mode off]

Link to comment
Share on other sites

Η electron επειδη ειναι χρεωστικη δεν μπορεις να βαλεις δοσεις.

(Οταν βαζεις δοσεις, στην ουσια η καρτα σου χρεωνεται ολο το ποσο και κατοπιν η τραπεζα σου τα δινει σε δοσεις). Μαλλον το ξεχνας αυτο το σεναριο...:whistling

Link to comment
Share on other sites

Ναι , αυτό είναι το πρόβλημα , την δέχονται σε περίπτωση που θέλεις να τα σκάσεις όλα μαζί , αλλά όχι σε περίπτωση που θέλεις να βάλεις δόσεις

Σκατά , αθάνατα γραμμάτια πού είστε......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.