Jump to content



Ερωτιση περι του G15 της logitech....


Qlim4X

Recommended Posts

παιδες πριν λιγες ωρες εγινσ κστοχος ενος G15 + G7 και εχω ξετρελαθει!!!!

θα ηθελα να ρωτισω αν υπαρχει τροπος να προγραματισω την lsd οθονη οπως θελω....

να προσθεσω αλλα

να αφερεσω

να τροποποιησω...

εχει κανεις ηδεα πως γινετε???

Link to comment
Share on other sites

διαβασα αρκετα threads αλλα δεν καταλαβα τιποτα απολιτος....

δεν ξερω πως να το χρησημοποιησω.....

ρε frost μιας και ασχολισε για τισ δικες οθονουλες μπορεις να ριξεις καμια βοηθεια????

Link to comment
Share on other sites

:OT: Sorry για το off topic, απλα θέλω να κάνω μια απλή ερωτησούλα σε όσους έχουν το G15 για να μην ανοίγω νέο topic.

Μπορείτε να μου πείτε εάν έχετε ανοιχτα τα ποδαράκια του πληκτρολογίου και ανοιχτή την οθόνη τότε ποσο είναι το υψος; Επειδή θέλω να το πάρω και θέλω να δω εάν έχοντας ανοιχτή την οθόνη θα χωράει στο "συρτάρι" που έχω το πληκτρολόγιο :OT:

Link to comment
Share on other sites

και γω την ιδια απορια ειχα.....τελικα δοκιμασα ενος φιλου με σηκωμενα τα ποδαρακια και την οθονη ανοιχτη.

θα σε απογοητευσω........εκτος και εαν εχεις ανοιγμενη τερμα την οθονη.δηλαδη περιπου 140-150 μοιρες απο το επιπεδο του συρταριου σου.

σε διαφορετικη περιπτωση η οθονη βρισκει και δεν θα ρισκαρα να μπει καποιος στο δωματιο και κατα λαθος να σπρωξει το συρταρι.......

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα ότι στο φορουμ που αναφέρθηκε παραπάνω γράφει ότι:

"With the LCD fully upright, the keyboard is 3.3 inches high (8.8cm)"

Αυτό τώρα δεν ξέρω εάν αυτό είναι με τα ποδαράκια ανοιχτά η κλειστά. Εμένα με ενδιαφέρει εάν έχω ανοιχτά μόνιμα την οθόνη εάν θα βρήσκει πάνω στο γραφείο λόγο ύψους εάν θα κλείνω το συρτάρι. Το ύψος που υπάρχει τώρα ειναι περιπου 9.5-10cm.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Helly

Ρε παιδια καλα το G15 αλλα το G7 100 ε.Το ειδα σημερα και πονεσα στην τσεπη να τα δωσω.Τhnx αλλα θα μεινω με 510 και MS ΙΝΕΤ keyboard ευχαριστω.Εξωτερικο ποσο πανε?

παντος το G15 & G7 or G5 ειναι καταπλικτιοκος συνδιασμος.....

απλα μονο με αυτα πανο στο γραφιο το γραφιο δυχνει γεματο και μουρατο απλα ειναι ενας πιρασμος

για προτι φορα καθαρισα το γραφιο του PC ξεφορτοθικα απο πανο πολλα κιλα σκονης χαρτιον CD και τσιγαρων...

και τωρα με μονο το PC πανο διχνει υπεροχο....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Και εγω το ιδιο εκανα Αλεξ! Αλλο γραφειο...:hehe:

ασχολιθικες καθολου με την οθονουλα???

δεν εχω καταφερει ακομα να τρεξω τιποτα ουτε καν το προγραμμα

καμια ιδεα???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Κατεβασε κ εγκατεστησε το LCD Studio (το 2.0 !!!)

Αν πας στο site παραπανω, μπορεις να εγκαταστησεις τα διαφδορα plugin μεσω αυτου...

το θεμα ειναι οτι το κατεβασα και μου βγαζει αυτο το ερρορ

the application failed to initialize poperly (0xc0000135)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.