Jump to content



Γνωμες γαι lg 1980q και 1780q


jara

Recommended Posts

γεια χαρά!

σκοπεύω να πάρω την lg 1980q.

την έχει κανεις?

είναι ok για τα λεφτά τις?

υπάρχει τίποτα άλλο καλο k πιο φτηνό?

Θα μπορέσω να συνδέσω 2 pc στις 2 εισόδους και να αλλάζω το τι θα βλέπω με το πάτημα ενός κουμπιού όπως στις eizo?

η 1780q τι λέει?

λέω να βάλω 2 τέτοιες για το σύστημα ενός φίλου που θέλει να κάνει παραγωγή video.

υπάρχει κάποια εναλλακτική?

ευχαριστώ πολύ!:T:

Link to comment
Share on other sites

μεταπηδησα το σεπτεμβριο απο eizo L550 (17 " κορυφαια) την LG 1980Q

πολυ καλη αγορα για εκεινη την εποχη αφου παντου εκανε πανω απο 550 ευρω και το e-shop την ειχε μονο 470

ειμαι αρκετα ικανοποιημενος και κυριως λογω εγγυησης που καμια αλλη εταιρια δεν εχει

οταν την εβαλα διπλα στην eizo ξενερωσα λιγο τη ζωη μου γιατι ειδα την διαφορα

αμα δεν εχεις eizo διπλα στην LG ολα ειναι μια χαρα

ειναι απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει. η οθονη ειναι απιστευτη , περιστρεφεται οπως γουσταρειςκλπ κλπ

ειμαι τοσο ικανοποιημενος που ψαχνω μια φθηνη ιδια να την εχω σε dualview πως ο vapalink(αν δεν κανω λαθος)

αυτο που λες με την εναλαγη εισοδου γινεται και το εκανα και εγω μαλιστα

απλα εχει υπερευαισθητα κουμπια που σε αλλους ισως φανουν ενοχλητικα και ισως αλλοι τα λατρεψουν

απο μενα ειναι καλη αγορα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη ειμαι και εγω κατοχος της 1980 απο τη στιγμη

που τη θελεις για παιχνιδια παρτην ανεπιφυλακτα.

Κανενα ιχνος ghosting:T: + after sales service.

Απο εκει και περα μη περιμενεις να δεις το απολυτο μαυρο(καμια TFT μεχρι στιγμης δεν το εχει βεβαια)+σχετικα περιορισμενες γωνιες θεασης (TN+ film γαρ).

Το design της ειναι ολα τα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Exposed_Bone

Παντως οφειλω να πω για το menu της 1980 λογο των περιεργον κουμπιων να σου φανει ιδαιτερα δυσχρηστο

Για ουτο υπαρχει και το fotre manager;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.