Jump to content



Μεγάλο πρόβλημα


cabalai

Recommended Posts

Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα έχω δώσει τα κέρατα μου για καινούργιο Pc αλλά έχω μεγάλο πρόβλημα στα παιχνίδια. Καταρχήν η σύνθεση μου είναι η εξής( amd x2 4400, asus a8n32-sli deluxe 2x 512 ocz pc 4800, tagan psu530watt 2x geforce 7800gtx sli asetek watercooling 3x Maxtor 10.Ολα τα benchmarks δείχνουν εντάξει 3dmark 2005 11460, 3d2006 6970, pcmark05 5525.Επισης όλες η θερμοκρασίες είναι εντάξει cpu 30, graphics cards μέση τιμή 60 έχω 3 ανεμιστήρες. ’λλα τα παιχνίδια έχουν έντονο σπάσιμο ,κόλλημα πώς να το εξηγήσω το fear έντονα κολλήματα το halflife2, loast coast, counterstrike παρά πολύ σπάσιμο κίνησης , το quake4 κολλανε τα video έντονο σπάσιμο,silent hill 4 πολύ σπάσιμο κίνησης επίσης demo τα farcry, timeshift σπάσιμο της κίνησης. Έχω το vertical sync οn, κατεβάζω τις ρυθμίσεις ΤΙΠΟΤΑ, αλλάζω 2 οθόνες τίποτα 2 σετ ποντίκι πληκτρολόγιο τίποτα. Έχω ήδη αλλάξει την μητρική dfi lanparty sli-dr με την asus αλλά ΤΙΠΟΤΑ έχω πάει σε ΟΛΑ τα καταστήματα τίποτα έχω κάνει 6 φορματ τίποτα το πήγα και Plasio τίποτα έχω απελπιστεί μπορεί να με βοηθήσει κάποιος??????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από cabalai [Σήμερα, στις 19:40]

Τίποτα δεν τρέχει στο background μόλις έκανα φορματ το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να παίζω μόνο παιχνίδια δηλαδή ολοκάθαρο pc αλλά ΤΙΠΟΤΑ μια από τα ίδια

Τώρα έχω avg,spybot, lavasost adaware

Νομίζεις ότι όλα αυτά δεν τρέχουν στο background?

Run-->msconfig-->diagnostic mode και τρέξε κάποιο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.