Jump to content



Απουλα τα καλουδια (update)


Gr_God

Recommended Posts

Πωλειται το εξης hardware:

---

Σετακι που αποτελειται απο :

Pentium 4 2.8ghz Socket 775 + μαμα ψυκτρα

Abit AS8-V uGuru Intel 865PE μητρικη (AGP slot + DDR). Εχω βιβλιαρακια, drivers και back panel. Δεν υπαρχουν καλωδια και κουτι.

To σετ ₽ξηλωθηκε₼ απο μηχανημα το οποιο διαμελιστηκε και λειτουργει αψογα.

Τιμη 150 ευρω ***SOLD***

---

Μνημη Kingston 256MB DDR333.

Τιμη 20 ευρω

---

Καρτα γραφικων Albatron PCX5750 128MB. PCI-E, αξιοπρεπης καρτουλα. Μπορει και παιζει ακομα και τα συγχρονα παιχνιδια.

Τιμη 40 ευρω.

---

Mνημες Corsair DDR TwinX2048-4000PT (2 X 1GB). Απο τις καλυτερες DDR μνημες. Ειναι καινουργιες στη συσκευασια τους.

Τιμη 240 ευρω.

---

Μνημες Mushkin HP3200 2-3-2 (2 X 1GB kit). Χωρις ιδιαιτερα σχολια. Ειναι καινουργιες στη συσκευασια τους.

Τιμη 220 ευρω.

---

Μνημες Super Talent PC2-6400 (2 X 1GB kit). Οι γρηγοροτερες DDR2 μνημες στον κοσμο αυτη την στιγμη, με 4/3/4/8 timings στα 800mhz. Τα 1000mhz τα εχουν πολυ ευκολα. Τσιπακια Micron για τους γνωστες. Δεν κυκλοφορουν καθολου Ευρωπη. Ειναι καινουργιες στη συσκευασια τους.

Τιμη 250 ευρω ***SOLD***

---

Case Thermaltake Armor. Μαυρου χρωματος. Το case εχει ενα ραγισματακι στο πλαστικο της προσοψης στο πανω μερος, μηκους περιπου 1 εκ το οποιο προηλθε απο ατυχη πτωση καθως το εβγαζα απο την κουτα του. Το ραγισμα δεν φαινεται ευκολα (δεν το πιανει καν η καμερα του κινητου μου για να βαλω φωτο) αλλα αφου ειναι εκει το κουτι δινεται σε ₽προνομιακη₼ τιμη και ο αγοραστης μπορει να το δει και αν αποφασισει οτι δεν το θελει δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα.

Τιμη 70 ευρω. ***SOLD***

---

Μητρικη Gigabyte GA-K8U-939. Aπο τις καλυτερες για Socket 939 με AGP. Οτι πρεπει για αναβαθμιση απο παλαιοτερο συστημα αφου δεν χρειαζεστε μνημες και καρτα γραφικων.

Στο κουτι της καινουργια με ολα τα παρελκομενα.

Τιμη 50 ευρω.

---

Ψυκτρα για ολα τα Socket NorthQ 3310BL. Ειναι ολοκληρη χαλκινη, με μπλε φωτισμο. Εχει ροοστατη για ρυθμιση των στροφων της. Πολυ αποδοτικη.

Τιμη 30 ευρω

---

Ανεμιστηρας NorthQ 3711BL 120mm αλουμινενιος, αθορυβος με μπλε φωτισμο. Καινουργιος.

Τιμη 10 ευρω

---

Συναντησεις κυριως τα Σ/Κ λογω φορτου εργασιας, εκτος αν ειστε κοντα στον Πειραια.

Για τις μνημες ειδικα, δεκτη ανταλλαγη με 2 απλες 1GB DDR μνημες + χρηματικη διαφορα.

Κανονες :

1) Δεν εχω κανενα προβλημα με τις αποστολες επαρχια, αλλα δεν στελνω αντικαταβολες. Αποστολη εκτος Αθηνων με τα δικα σας εξοδα οπου θελετε, αλλα μονο με προπληρωμη του ποσου, οπως βολευει εσας καλυτερα (τραπεζα, ταχυδρομικη επιταγη κτλ)

2) Οι τιμες δυστυχως δεν αλλαζουν, εκτος αν μιλαμε για παραπανω απο 1 αντικειμενο. Συγνωμη αλλα δεν ειναι στο χερι μου.

3) Τα αντικειμενα αν δεν αναγραφετε οτι εχουν εγγυηση, απλα δεν εχουν. Εξου και οι πολυ χαμηλες τιμες ορισμενων αντικειμενων εν σχεση με την αγοραστικη τους αξια. Ολα ειναι ελεγμενα και λειτουργουν αψογα. Αν εχετε οποιαδηποτε αμφιβολια, το σπιτι μου ειναι ανοιχτο να κερασω και καφεδακι να ερθετε να γνωριστουμε να τα δειτε και απο κοντα εν λειτουργια. Ομως επιστροφη αντικειμενου πλεον δεν θα δεχτω παρα μονο σε καποια ειδικη περιπτωση. Συγνωμη αλλα πολλοι επεστρεφαν αντικειμενα ως ελλατωματικα χωρις να εχουν το παραμικρο ελλατωμα επειδη για τον Α-Β λογο δεν τους αρεσαν η τους ειχαν προκαλεσει εμφανη ζημια, οποτε αυτο πρεπει να σταματησει καπου.

4) Θα χαρω να απαντησω οποιαδηποτε ερωτηση σας, αν μπορω φυσικα, οποτε μην διστασετε να μου στειλετε PM. Επισης αν ενδιαφερεστε για καποια ανταλλαγη, δεν εχετε παρα να ρωτησετε.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Εμειναν τα:

---

Μνημη Kingston 256MB DDR333.

Τιμη 20 ευρω

---

Mνημες Corsair DDR TwinX2048-4000PT (2 X 1GB). Απο τις καλυτερες DDR μνημες. Ειναι καινουργιες στη συσκευασια τους.

Τιμη 240 ευρω.

---

Μνημες Mushkin HP3200 2-3-2 (2 X 1GB kit). Χωρις ιδιαιτερα σχολια. Ειναι καινουργιες στη συσκευασια τους.

Τιμη 220 ευρω.

---

Ψυκτρα για ολα τα Socket NorthQ 3310BL. Ειναι ολοκληρη χαλκινη, με μπλε φωτισμο. Εχει ροοστατη για ρυθμιση των στροφων της. Πολυ αποδοτικη.

Τιμη 30 ευρω

---

Ανεμιστηρας NorthQ 3711BL 120mm αλουμινενιος, αθορυβος με μπλε φωτισμο. Καινουργιος.

Τιμη 10 ευρω

---

Δεκτες ανταλλαγες με 2Χ1GB η 2Χ512ΜΒ απλες μνημες, η με καρτα γραφικων PCI-E μεσαιου βεληνεκους (~80-120 ευρω αναλογα με την καρτα).

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.