Jump to content



FSX Thread.


def

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka

εγω μαστορα ξαναεβαλα το παλιο , οταν παρω 4 γιγα μνημη και 8πυρηνο επεξεργαστη θα το ξανακοιταξω

Τσάμπα κόπο θα κάνεις και τότε.

Πάω στοίχημα ότι ούτε τότε θα παίζει με όλα στο full.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω ποιος ο λογος να το κανανε τοσο βαρυ,αντε για την καρτα γραφικων λες ενταξεις αλλα να μην φτανει 2GB μνημη..............και η πλακα ειναι οτι πουλαει:p

Link to comment
Share on other sites

ειναι γελοιοι , δε βαλανε ουτε traffic, patterns, simulate ATC, detail αεροδρομια κλπ κλπ και μου το κανανε να μην παιζει με τελευταιο hardware γιατι μου αποδιδουν στη γη μεχρι και τις ελιες !!!!

ελεος αυτο δεν ειναι sim !

εσκασα στα γελια οταν ειδα που "προσομοιωνουν" το σπρευ που αφηνουν τα λαστιχα στην ασφαλτο οταν αυτη ειναι βρεγμενη, ειτε πας με 200 κομβους ειτε με 40 ειναι το ιδιο. δε μας παρατατε ρε γκιοζηδες ζητατε και 70 ευρω για ενα refurbish...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ειναι γελοιοι , δε βαλανε ουτε traffic, patterns, simulate ATC, detail αεροδρομια κλπ κλπ και μου το κανανε να μην παιζει με τελευταιο hardware γιατι μου αποδιδουν στη γη μεχρι και τις ελιες !!!!

ελεος αυτο δεν ειναι sim !

εσκασα στα γελια οταν ειδα που "προσομοιωνουν" το σπρευ που αφηνουν τα λαστιχα στην ασφαλτο οταν αυτη ειναι βρεγμενη, ειτε πας με 200 κομβους ειτε με 40 ειναι το ιδιο. δε μας παρατατε ρε γκιοζηδες ζητατε και 70 ευρω για ενα refurbish...

και πως θα πουλησουν Γιωργο to TRAFFIC-X?:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kom

μολις το "νοικιασα" απο το video club της γειτονιας και το κανω Install

πιστευω να τρεξει με την Futaba μου οπως ετρεχε και το παλιο ;)

για πες λιγο το συστημα σου?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kom

A64 3200 -> 2700mhz

7800gt

1gb mem

φιλε μου εγω με FX60,7900gx2,2giga corsair 3500 ll pro,

ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΩ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ

ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ

Link to comment
Share on other sites

γιατι στα ultra high μου παιζει διχως το παραμικρο κολημα ; υπαρχει τπτ αλλο που πρεπει να πειραξω και δεν το βλεπω ωστε να το κανω να κρασαρει ;

δεν μου δουλευει καλα η futaba στο elevator που θα παει θα το βρω :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kom

γιατι στα ultra high μου παιζει διχως το παραμικρο κολημα ; υπαρχει τπτ αλλο που πρεπει να πειραξω και δεν το βλεπω ωστε να το κανω να κρασαρει ;

βαλες ολες τις ρυθμισεις στο φουλ scenery...............traffic............

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.